Fototapety

Dnešné moderne spracované fototapety sú unikátnym typom dekorácie stien, ktorý by nemal chýbať ani u vás doma či na pracovisku. Pomocou lepidla sa fototapety veľmi ľahko pripevní na stenu alebo na dvere. Prinášame vám inšpiráciu pre príjemné a pohodlné bývanie. Vyberáme vám dekory, ktoré skrášlia váš domov či pracovné prostredie. Vysoko moderné i praktické materiály, ktoré pomôžu oživiť aj renovovať interiér vás v mnohých motívoch doslova ohromí.

Fototapety viánoce

 

Tapety

Tapety na stenu sa opäť vracia do módy, tentoraz s širokou ponukou designov a prepracovanejším spracovaním. Tapeta sa hodí do akejkoľvek miestnosti v byte či dome, ale aj do kancelárií a reprezentatívnych komerčných priestorov. Sú tiež vhodné na najrôznejšie povrchy, okrem múrov ich môžete nalepiť na kuchynskú linku, okná a obklady z dlaždíc. Pomocou tapiet tak môžete premeniť starý nábytok a dvere v atraktívnej bytový doplnok.

tapety vianoce

 

Nálepky na stenu

V našom sortimente nájdete samolepky na stenu malé, stredné i veľké, a to pri zachovaní veľkého výberu rôznych farieb a vzorov. Samolepiace dekorácie môžete vyberať pomocou parametrov v našom menu vľavo. Samolepky na stenu sa hodí všade, do haly, jedálne a spálne, pre deti do detskej izby. Lepiť je na rôzne povrchy, nielen na stenu, ale aj drevo, sklo, kachličky alebo zrkadlo. Dodajú šmrnc aj staré kúpeľni!

Nálepky na stenu