Motív zvierat je jednou z najobľúbenejších volieb pri zariaďovaní detskej izby. Vysoká kvalita fototapiet s rozlíšením 600 DPI a živé farby pôsobia opticky, čo rozžiari interiér. Fototapety s motívom zvierat však pristanú aj ďalším miestnostiam, ako je obývacia izba, spálňa či hala. Naviac je nemusíte umiestniť len na stenu, môžete využiť aj ďalšie povrchy, napríklad okná či dvere. Viac informácií

Tapety na stenu s motívom zvierat

Tapety na stenu s motívmi zvierat dokážu vyobraziť nielen domácich miláčikov, ale aj divé zvieratá z lesa, africkej buše alebo podmorského sveta. Na svoje stene môžete mať tigrami a levmi, medvede, opice, veľryby, sovy, kone vtáky či motýle. Inšpirácia z ríše zvierat vnesie do vašej miestnosti kus prírody, ale aj dráma, hravosť alebo zmyselnú živelnosť. Roztomilé či dych berúce zvieracie samolepky pomôžu spríjemniť a ozdobiť váš interiér. Oživte svoj domov originálnymi motívmi, ktoré sú vhodné pre všetky malé i veľké milovníkov zvierat. Štýlové samolepky na steny oživia akýkoľvek 

Materiály tapiet so zvieratami

K dispozícii sú tapety z vlies, ktorý je vyrábaný v Nemecku a je vysoko odolný, čo oceníte napríklad v detských izbách. Vytvára teplú izolačnú vrstvu a dovoľuje stenám dýchať. Vyberať môžete tiež z vinylových tapiet s podkladom z netkanej textílie. Tento typ materiálu je odolný proti deformovaniu a rozťahovanie, navyše dokáže maskovať nerovnosti steny. Oba typy fototapiet sa ľahko aplikujú na stenu.

Ako vyzerá fototapety so zvieratami?

Tapeta sa skladá z pásov o šírke 50 cm, dorazí vám zrolovaná a zabalená v hrubom kartóne pre bezpečnú prepravu. Tuba obsahuje návod na lepenie. Všetky tapety v našom sortimente sú z bezpečných materiálov, vhodných aj do detských izieb.

Viete, že pri nákupe nad 100 EUR vám tapetu doručíme zadarmo?

Doprava zadarmo

Doprava zadarmo

Doprava zdarma pri nákupe nad 80 EUR. Tovar Vám doručíme cez dopravcu: Slovenská pošta, DPD či Zásielkovňa.

Záruka vrátenia peňazí

Záruka vrátenia peňazí

Ak vám objednaný tovar nebude vyhovovať, môžete ho vrátiť do 30tich dní od doručenia bez udania dôvodu.

Široký výber tovaru

Široký výber tovaru

V našej ponuke je viac ako 10 000 produktov. Sme výrobcovia bytových dekorácií a zároveň hrdí partneri slávnych svetových značiek.