Tapety vinice sú vliesové tapety na stenu z vláknitej buničiny. Tá garantuje pevnosť, dlhú životnosť i umývateľnosť. UV ochrana ďalej zaistí stálofarebnosť aj pri priamom vystavenie slnku. Vďaka digitálnej kvalite tlače v rozlíšení 600dpi tapety vinice opticky zväčší každý interiér. Ľahko sa lepia na stenu. Tapety vinice sa skladajú z pásov o šírke 50 cm, ten stačí len pritlačiť na stenu, ktorú ste vopred natreli lepidlom. To je všetko. Odstránenie je ešte jednoduchšie.

Vliesové tapety sú vhodné na všetky podklady, dokonca na steny s trhlinami v podklade. Vytvára istú izolačnú vrstvu a dovoľujú stenám dýchať. Môžete ich nalepiť v každej miestnosti, dokonca aj v kuchyni. Tapety vinice nemusíte aplikovať len na stenu, využiť ich môžete aj na staršie nábytok, okná a ďalšie materiály, ktorým tým vdýchnete nový život. Tapety môžete vyberať od popredných Európskych výrobcov, ktorí kladú dôraz na moderné technológie, originálne motívy a perfektné spracovanie. Viac informácií

Tapety vinice majú vysokú kvalitu prevedenia

Vliesové tapety vinice majú v spodnej časti netkanú textíliu, vďaka ktorej je tapeta odolnejšie, pevnejšie, nenaťahuje sa a je vysoko trvanlivá. U tapety vinice sa nemusíte báť plesní, čo umožňuje použitie aj pre alergikov. Ďalšou praktickou vlastnosťou je zvýšená tepelná izolácia tapety.

Tapety vinice možné nalepiť na rôzne typy stien

Tapety vinice môžete doma aplikovať takmer v akejkoľvek miestnosti, výnimkou je iba kúpeľňa, kam odporúčame kvôli vysokej vlhkosti zvoliť skôr vinylové tapety. Môžete je aplikovať na akýkoľvek povrch doma, teda sadrokartón, betón a panel, omietku, pôvodné tapety a ďalšie. Majú skvelú priľnavosť, takže budú výborne držať.

Lepenie tapety vinice

Lepenie tapety vinice zvládnete svojpomocne len s použitím lepidla na tapety. V porovnaní s klasickými papierovými tapetami odpadá veľa práce s prokládáním a vlhčením. Jednoducho stačí naniesť lepidlo v tenkej vrstve na stenu a nalepiť pás o šírke 50 cm smerom zhora nadol. Akékoľvek prípadné nerovnosti a bubliny stačí vytlačiť handričkou do strán. V prípade odstránenia tapety vinice ide o podobne jednoduchý proces.

Koľko tapety vinice budete potrebovať?

Spočítajte si celkovú plochu na nalepenie tapety vinice a odčítajte okná a dvere. Výsledné metre štvorcové násobte číslom 1,1 (v tomto koeficientu sú započítané 10% straty pri tapetovanie). Presné spočítanie potrebného materiálu vám ušetrí prípadné vyššie náklady za nevyužitú tapetu.

Doprava zadarmo

Doprava zadarmo

Doprava zdarma pri nákupe nad 80 EUR. Tovar Vám doručíme cez dopravcu: Slovenská pošta, DPD či Zásielkovňa.

Záruka vrátenia peňazí

Záruka vrátenia peňazí

Ak vám objednaný tovar nebude vyhovovať, môžete ho vrátiť do 30tich dní od doručenia bez udania dôvodu.

Široký výber tovaru

Široký výber tovaru

V našej ponuke je viac ako 10 000 produktov. Sme výrobcovia bytových dekorácií a zároveň hrdí partneri slávnych svetových značiek.