Tapety imitácia materiálov a vzory

Fototapety najrôznejších dizajnov s pravidelnými vzormi a materiály dodajú vášmu domovu atmosféru práve presne podľa vášho gusta. Klasické tehly či kamenný múr vás priblíži k prírode.

Symbolika materiálov premietnutá v tapetách

Kameň je symbolom trvania, pevnosti, tvrdosti, váhy a sily. Je symbolom bezpečia domova a putá k miestu, ktoré milujeme. Vzor našej nezdolnosti a vytrvalosti, ale aj pevnosti našich rozhodnutí a vybudovaných vzťahov. Symbol podporujúce sebavedomie, dodávajúci rovnováhu a zvyšujúce sebavedomie. Všetky zákony a moudra boli vždy zapísané do kamenných dosiek, ako znak ich nepominuteľnosti. Rovnako ako symboliky kameňa sú rozmanité motívy u tapety s imitáciou kameňa. Drevo je zase nadčasová súhra dizajnu s teplou kresbou originálnych letokruhov dreva. Dodá pokoj vašej duši a harmóniu telu. Váš život bude preniknutý pocitom bezpečia a domov na vás dýchne láskyplným pocitom. Magické tapety s imitcí dreva s motívom pozadia a zjednotených vzorov podčiarkne pocit bezpečia každého domova.

Tapety s imitáciou kameňa, alebo dreva majú skvelé vlastnosti

Vliesové tapety s imitáciami materiálov sú lepené lepidlom. Je možné ich nalepiť v každej miestnosti, dokonca v kuchyni alebo kúpeľni. Vytvára teplú izolačnú vrstvu a dovoľujú stenám dýchať. Vinylové tapety tlačíme na vinyl s hrubým matným povrchom a trvalým podkladom z netkanej textílie. Vinyl je odolný proti deformovaniu a rozťahovanie, navyše prepúšťa vodnú paru, takže steny Vášho interiéru môžu "dýchať". Lepenie vinylové fototapety je jednoduché: lepidlo nanášame iba na povrch steny, čo znižuje riziko poškodenia tapety a navyše umožňuje jemné úpravy pri jej kladení. Táto fototapety maskuje všetky nerovností múrov a technológie UV

Tlače garantuje najvyššiu kvalitu farieb.

  • Vysoká kvalita tlače Digitálna kvalita tlače tapiet v rozlíšení 600dpi o unikátnu technológiu a živých barách spôsobuje to, že vliesová fototapety vyplní a opticky zväčší vaš interiér.
  • Tapety sa ľahko lepí Fototapeta sa skladá z pásov o šírke 50cm, tým je zaručená jednoduchá manipluce s jednotlivými pásmi tapety.
  • Sú ekologické a bezpečné Užívajúc bezpečných materiálov, môžeme odporučiť naše vzory do spální a detských izieb.
  • Naše tapety majú bezpečný obal Fototapeta je zrolovaná a továrni zabalená v hrubom kartóne / tubusu, ktorý zaisťuje bezpečnosť počas prepravy. Každá tuba s fototapety obsahuje návod na lepenie.