Tapety na stenu sa opäť vracia do módy, tentoraz s širokou ponukou designov a prepracovanejším spracovaním. Tapeta na stenu sa hodí do akejkoľvek miestnosti v byte či dome, ale aj do kancelárií a reprezentatívnych komerčných priestorov. Tapety sú vhodné na najrôznejšie povrchy, okrem múru tiež na kuchynskú linku, okná a obklady z dlaždíc. Pomocou tapiet tak môžete premeniť starý nábytok a dvere v atraktívnej bytový doplnok. Viac informácií

Tapeta na stenu

Veľmi obľúbené sú neutrálne tapety v bielej a čiernej, nasleduje fialová farba a šedá. V širokom sortimente nájdete ale aj výrazné odtiene, ktoré oživia každú miestnosť. Farby sú ponúkané v mnohých variáciách so vzormi a obrázkami.

Luxusné tapety na stenu

Moderné voľbou je imitácia kameňa a imitácia tehla, teda prírodných materiálov, ktoré dodajú interiéru hrejivosť. Medzi luxusné vzory patrí tiež dizajnové a retro prevedení tapiet. Medzi najvyhľadávanejšie motívy patrí tehla, kameň, graffiti, ročné obdobia (predovšetkým jar, jeseň a zima), ako aj kvety, pruhy a prúžky. Pre nádherný vianočný čas sú tiež vyhľadávané tapety na stenu v najrôznejších vianočných podobách. Pre cestovateľov sú pripravené tapety na stenu v podobe New Yorku, Londýna či Paríža.

3D tapeta na stenu

Pokiaľ chcete na stenu naozaj originálne tapetu, potom zvoľte tapetu na stenu v prevedení 3D. Dokáže opticky rozšíriť priestor a otvoriť dvere do iného sveta. Tematicky môžete ladiť 3D tapety do exotiky, moderny a ďalších štýlov.

Vliesové, papierové a vinylové tapety

Papierové tapety sú evergreenom, medzi ďalšie obľúbené materiály patrí vinylová tapeta, ktorá pripomína textúrové hrubšie omietku. To oceníte najmä u starších múrov pre zakrytie nerovností. Tapeta je veľmi pevná, dobre sa zo steny odstraňuje, keď sa jej rozhodnete vymeniť. Vliesová tapeta zase ponúka okrem pevnosti tiež umývateľnosť, stálofarebnosť, priedušnosť a dlhú životnosť.

Detská tapeta na stenu

Premeňte rýchlo a jednoducho obyčajný izbu v detskej kráľovstve, ktoré rozžiaria oči každému dieťaťu! V ponuke nájdete známe postavy z Disney rozprávok, ale aj ďalšie obľúbené priateľov z večerníčkov. Pre princezné v nežných ružových farbách, chlapci zase ocenia výber tých najlepších postavičiek z obľúbených príbehov a ďalšie tapety do detskej izby.