Tapety na stenu od popredných európskych výrobcov, ktorí kladú dôraz na moderné technológie, kvalitné spracovanie a originalitu motívov. Vyberať môžete tapety na stenu od renomovaných firiem ako arthouse, OhPopsi, Komar, Mindthegap alebo Feather nájdete exkluzívne len u nás. UV ochrana tapiet zaisťuje stálofarebnosť aj pri priamom vystavenie slnku.

Vďaka digitálnej kvalite tlače v rozlíšení 600dpi tapety opticky zväčší každý interiér. Ľahko sa lepia na stenu. Celok tapety sa skladá z pásov o šírke 50 cm, ten stačí len pritlačiť na stenu, ktorú ste vopred natreli lepidlom. To je všetko. Odstránenie je ešte jednoduchšie.

Tapetami môžete oživiť akejkoľvek miestnosti v byte či dome, i kúpeľne. Vďaka novým technológiám, ktoré sa využívajú pri výrobe, môžete tapety nalepiť na rôzne povrchy. Nielen na stene, ale aj na kuchynské linky, okná, dvere obklady alebo dlaždice. viac informácií

Tapeta na stenu

Veľmi obľúbené sú neutrálne tapety v bielej a čiernej, nasleduje fialová farba a šedá. V širokom sortimente nájdete ale aj výrazné odtiene, ktoré oživia každú miestnosť. Farby sú ponúkané v mnohých variáciách so vzormi a obrázkami.

Luxusné tapety na stenu

Moderné voľbou je imitácia kameňa a imitácia tehla, teda prírodných materiálov, ktoré dodajú interiéru hrejivosť. Medzi luxusné vzory patrí tiež dizajnové a retro prevedení tapiet. Medzi najvyhľadávanejšie motívy patrí tehla, kameň, graffiti, ročné obdobia (predovšetkým jar, jeseň a zima), ako aj kvety, pruhy a prúžky. Pre nádherný vianočný čas sú tiež vyhľadávané tapety na stenu v najrôznejších vianočných podobách. Pre cestovateľov sú pripravené tapety na stenu v podobe New Yorku, Londýna či Paríža.

3D tapeta na stenu

Pokiaľ chcete na stenu naozaj originálne tapetu, potom zvoľte tapetu na stenu v prevedení 3D. Dokáže opticky rozšíriť priestor a otvoriť dvere do iného sveta. Tematicky môžete ladiť 3D tapety do exotiky, moderny a ďalších štýlov.

Vliesové, papierové a vinylové tapety

Papierové tapety sú evergreenom, medzi ďalšie obľúbené materiály patrí vinylová tapeta, ktorá pripomína textúrové hrubšie omietku. To oceníte najmä u starších múrov pre zakrytie nerovností. Tapeta je veľmi pevná, dobre sa zo steny odstraňuje, keď sa jej rozhodnete vymeniť. Vliesová tapeta zase ponúka okrem pevnosti tiež umývateľnosť, stálofarebnosť, priedušnosť a dlhú životnosť.

Detská tapeta na stenu

Premeňte rýchlo a jednoducho obyčajný izbu v detskej kráľovstve, ktoré rozžiaria oči každému dieťaťu! V ponuke nájdete známe postavy z Disney rozprávok, ale aj ďalšie obľúbené priateľov z večerníčkov. Pre princezné v nežných ružových farbách, chlapci zase ocenia výber tých najlepších postavičiek z obľúbených príbehov a ďalšie tapety do detskej izby.