Vzor tehál na tapetách je atraktívnou voľbou do každého interiéru. Surovosť obnažené tehly sa stala symbolom originálnych izieb, ktoré sa snažia odlíšiť a priniesť niečo nové. V ponuke sa nachádza ako typické červené tehly, tak aj ďalšie odtiene, tvary a prevedenie tehál. Ak preferujete minimalistický a menej tehlový vzhľad, potom sú pre vás pripravené aj elegantné verzie tapiet s imitáciou tehál. Tapeta na stenu v podobe tehly dodá izbe charakter a ľahko sa kombinuje s ďalšími interiérovými prvkami. Viac informácií

Tapety tehla

Vďaka mimoriadne kvalitnému prevedení fototapiet a rozlíšenie 600 DPI je výsledný obraz živý a pôsobí priestorovo, svojou príjemnou atmosférou si podmaní celú izbu. Použitá technológia je bezpečná a zdravotne nezávadná, čo oceníte pri aplikácii tapety v spálni či detskej izbe. Naviac sa nemusíte obmedzovať len na stenu, fototapety možno umiestniť na nábytok, okná či dvere.

Kam umiestniť tehlové tapety?

Tapety s motívom tehál vyzerajú výborne predovšetkým v obývacích izbách a spálňach, výborným doplnkom budú tiež v halách a predsieňach, šatniach či kuchyniach. Variácie možnosťou je nekonečná, takmer ako výber z mnohých atraktívnych variantov.

Vliesové a vinylové tapety so vzorom tehly

Vlies je veľmi odolný a trvanlivý materiál, tapety z neho sú vyrábané v Nemecku. Výhodou vlies je pevnosť, priedušnosť a UV ochrana, čo zaisťuje stálofarebnosť aj pri dlhému vystavením slnečným lúčom. Vinylové tapety sú z netkanej textílie, čo umožňuje zvýšenú odolnosť proti deformovaniu a rozťahovanie. Vinyl navyše prepúšťa vodné pádu, takže steny izby môžu aj pod tapetou tzv. Dýchať. Vďaka jednoduchému spôsobu aplikácie, kedy sa lepidlo lepí na stenu a nie na tapetu, sa znižuje riziko poškodenia tapety a sú umožnené drobné úpravy pri aplikácii tapety. Táto tapeta vie maskovať nerovnosti steny, a preto sa hodí aj do historických pamiatok.

Páči sa vám viac tapiet? Pri nákupe nad 40 eur získate dopravu zadarmo!