Tapety kameň

Kameň je nádherná prírodniny, ktorá dokáže z neútulné miestnosti urobiť hrejivý interiér s charizmou. Keďže však často nemožno zaobstarať kamennú stenu či je to mimo dostupné finančné prostriedky, je riešením imitácia kameňa. A tu prichádza výhody fototapiet. Fototapeta kameňa je dokonale verná, v 3D, v kvalitnom prevedení, ľahko sa aplikuje a čistí. V naozajstnej kamenné múry vznikajú praskliny a práši sa do škár, s fototapety kameňa sa vám to nestane. Vyberať môžete z mnohých variantov líšiace sa farbami, typom kameňa i štýlom.

Tapety na stenu vo forme imitácia kameňa

Mimoriadne kvalitné materiály tapiet kameňov garantujú výborný efekt v akejkoľvek miestnosti. Vďaka svojej univerzálnosti sa hodí kamkoľvek, do spálne, obývačky, pracovne, ale aj na záchod či do chodby. Tapety možné využiť nielen na stenu, ale aj na dvere či okná. Jednoduchá aplikácia vám umožní zmeniť miestnosť už za hodinu, okrem pridaného estetického efektu vám tapeta pomôže maskovať nerovnosti steny (v prípade vinylové tapety).

Vliesové a vinylové tapety kamene

Tapety v podobe imitácie kameňa nájdete v prevedení vlies či vinyl. Vlies je veľmi odolný, pevný, umývateľný a farby dlhodobo drží vďaka UV ochrane. Vinylové majú podklad z netkanej textílie, čo umožňuje maskovanie nerovností múru. Súčasne však ponúka odolnosť voči deformácii, umožňuje múru dýchať a garantuje najvyššiu kvalitu farieb.

Prevedenie fototapiet kameň

Fototapety s imitáciou kameňa majú kvalitné prevedenie v rozlíšení 600 DPI, čo umožňuje zobraziť aj najmenšie detaily. Živé farby potom ľahko prestúpi celý interiér, čím ho opticky vyplní. Materiály spĺňajú bezpečnostné normy, preto sú odporúčané aj do detských izieb a spální.

Tapetu obdržíte zrolovanú v kartóne, každá tuba obsahuje aj návod na lepenie. Bonus: pri objednávke nad 40 eur je dodanie tapiet zadarmo!

Fototapeta kamene je dokonale věrná, ve 3D, v kvalitním provedení, snadno se aplikuje a čistí. V opravdové kamenné zdi vznikají praskliny a práší se do škvír, s fototapetou kamene se vám to nestane. Vybírat můžete z mnoha variant lišící se barvami, typem kamene i stylem. Viac informácií

Doprava zadarmo

Doprava zadarmo

Doprava zdarma pri nákupe nad 80 EUR. Tovar Vám doručíme cez dopravcu: Slovenská pošta, DPD či Zásielkovňa.

Záruka vrátenia peňazí

Záruka vrátenia peňazí

Ak vám objednaný tovar nebude vyhovovať, môžete ho vrátiť do 30tich dní od doručenia bez udania dôvodu.

Široký výber tovaru

Široký výber tovaru

V našej ponuke je viac ako 10 000 produktov. Sme výrobcovia bytových dekorácií a zároveň hrdí partneri slávnych svetových značiek.