Štýl fototapiet s motívom graffiti sa hodí do súkromných interiérov, kde budú neprehliadnuteľné. Obývacia izba, detská izba či izba pre teenagera, to je hneď niekoľko možností, ako vdýchnuť interiéru nový život. Tieto fototapety ale dokážu dodať exkluzivitu tiež baru či klubu. A nemusíte sa obmedzovať len na stenu, fototapety možno použiť na nábytok, dvere a okná, fantázii sa medze nekladú! Viac informácií

Tapety graffiti

Graffiti už dávno nie je len nežiadaná maľovka na stene, graffiti sa povýšilo na umenie, tzv. Street art, ktoré reprezentuje štýl života a chuť žiť. Graffiti dokáže vyjadriť to, čo fotografie či bežná maľba nedokáže, môže učarovať, šokovať, ale aj človeka prinútiť k zamysleniu. Tento štýl sa pôvodne opieral hlavne o hip hop, dnes ale nájdete presah aj mimo tohto hudobného štýlu. Graffiti sa bežne realizuje pomocou spreja, v prípade fototapiet máte už dizajn hotový a pripravený na jednoduchej aplikácii na stenu. Získajte do svojho interiéru naozaj inšpiratívnu fototapetu!

Banksy: street art tapety v atraktívnom prevedení

V sortimente nájdete tiež motívy od známeho street artového umelca menom Banksy. Ten prináša obrazy plné nadčasovej reality. Unikátna tvorba tohto novodobého velikána vie svojimi realistickými výtvormi vtiahnuť do deja aj do priestoru. Inšpirujúca tapeta vás neustále podnecuje a posúva v ústrety svojich snov. Ďalšími obľúbenými motívmi sú fototapety s písmom a abstraktnými vzormi. .

Vliesové či vinylové graffiti tapety?

Vlies je najčastejším materiálom pre fototapety s graffiti. Je lepený lepidlom, vytvára teplú izolačnú vrstvu a dovoľuje stenám dýchať. Fototapety je možné nalepiť v každej miestnosti, dokonca v kuchyni alebo kúpeľni. Vinylové tapety sú s hrubým, matným povrchom a trvalým podkladom z netkanej textílie. Tento typ materiálu je odolný proti deformovaniu a rozťahovaniu. Lepenie oboch fototapiet je jednoduché a spravidla nezaberie viac ako jednu hodinu. Každú vinylovú tapetu si tiež môžete objednať ako samolepiacu. Táto špeciálna matná samolepiaca fototapeta vyrobená z vinylovej fólie je vhodná na hladké i hrubé steny. Ľahko sa lepí na stenu bez použitia lepidla.

Prevedenie graffiti tapiet

Fototapeta vo vysokom rozlíšení, v živých farbách a vysokej kvalite prevedenia. Vďaka bezpečným materiálom sú fototapety vhodné do spální a detských izieb. Tapety sú zrolované a z továrne zabalené v hrubom kartóne, ktorý zaisťuje bezpečnosť počas prepravy. Každá tuba fototapety obsahuje návod na lepenie.