Tapety do obývačky sú vliesové tapety na stenu z vláknitej buničiny. Tá garantuje pevnosť, dlhú životnosť i umývateľnosť. UV ochrana ďalej zaistí stálofarebnosť aj pri priamom vystavenie slnku. Vďaka digitálnej kvalite tlače v rozlíšení 600dpi tapety do obývačky opticky zväčší každý interiér. Ľahko sa lepia na stenu. Tapety do obývačky sa skladajú z pásov o šírke 50 cm, ten stačí len pritlačiť na stenu, ktorú ste vopred natreli lepidlom. To je všetko. Odstránenie je ešte jednoduchšie.

Vliesové tapety sú vhodné na všetky podklady, dokonca na steny s trhlinami v podklade. Vytvára istú izolačnú vrstvu a dovoľujú stenám dýchať. Tapety môžete vyberať od popredných Európskych výrobcov, ktorí kladú dôraz na moderné technológie, originálne motívy a perfektné spracovanie. Viac informácií

Tapety do obývačky majú vysokú kvalitu prevedenia

Vliesové tapety do obývačky majú v spodnej časti netkanú textíliu, vďaka ktorej je tapeta odolnejšie, pevnejšie, nenaťahuje sa a je vysoko trvanlivá. U tapety do obývačky sa nemusíte báť plesní, čo umožňuje použitie aj pre alergikov. Ďalšou praktickou vlastnosťou je zvýšená tepelná izolácia tapety.

Tapety do obývačky možné nalepiť na rôzne typy stien

Tapety do obývačky môžete aplikovať na akýkoľvek povrch doma, teda sadrokartón, betón a panel, omietku, pôvodné tapety a ďalšie. Majú skvelú priľnavosť, takže budú výborne držať.

Lepenie tapety do obývačky

Lepenie tapety do obývačky zvládnete svojpomocne len s použitím lepidla na tapety. V porovnaní s klasickými papierovými tapetami odpadá veľa práce s prokládáním a vlhčením. Jednoducho stačí naniesť lepidlo v tenkej vrstve na stenu a nalepiť pás o šírke 50 cm smerom zhora nadol. Akékoľvek prípadné nerovnosti a bubliny stačí vytlačiť handričkou do strán. V prípade odstránenia tapety do obývačky ide o podobne jednoduchý proces.

Koľko tapety do obývačky budete potrebovať?

Spočítajte si celkovú plochu na nalepenie tapety do obývačky a odčítajte okná a dvere. Výsledné metre štvorcové násobte číslom 1,1 (v tomto koeficientu sú započítané 10% straty pri tapetovanie). Presné spočítanie potrebného materiálu vám ušetrí prípadné vyššie náklady za nevyužitú tapetu.

Doprava zadarmo

Doprava zadarmo

Doprava zdarma pri nákupe nad 80 EUR. Tovar Vám doručíme cez dopravcu: Slovenská pošta, DPD či Zásielkovňa.

Záruka vrátenia peňazí

Záruka vrátenia peňazí

Ak vám objednaný tovar nebude vyhovovať, môžete ho vrátiť do 30tich dní od doručenia bez udania dôvodu.

Široký výber tovaru

Široký výber tovaru

V našej ponuke je viac ako 10 000 produktov. Sme výrobcovia bytových dekorácií a zároveň hrdí partneri slávnych svetových značiek.