Široký výber tapiet na stenu zahŕňa dva druhy, obľúbené klasické papierové či vliesové, ktoré ponúka atraktívne vlastnosti. Medzi výhody patrí umývateľnosť, stálofarebnosť a dlhá životnosť. Vliesovú tapetu možno lepiť na akékoľvek materiály a ako ľahko sa lepí, tak sa tiež odstraňuje. Viac informácií

Detské tapety

Rozžiariť detské oči môžete aj pomocou tapety na stenu! Farebné a veselé tapety môžete nalepiť nielen na stenu, ale aj na nábytok, dvere či okno a vdýchnuť im nový život. Fantázii sa medze nekladú.

Tapety na stenu detskej izby

Okrem mimoriadne kvalitného prevedenia tapety sa môžete tiež spoľahnúť na 100% zdravotnú nezávadnosť. Tapety na stenu deti poteší a počas chvíľky premení izbu vo snové kráľovstve, ktoré si deti okamžite zamilujú.

Tapety na stenu pre chlapcov aj dievčatá

Modré a ružové? Naše tapety na stenu toho ponúkajú oveľa viac farieb a vzorov! Jednoduchým nalepením tapety dodáte detskej izbe originalitu a štýl. Či už máte bábätko či školáka, široký výber ponúka veľké množstvo variantov.

Detské tapety nielen za posteľ

Premýšľate, kam umiestniť detské tapety? Možností je veľa, za posteľ, písací stôl či na dvere. Zakryť môžete škaredú stenu či polepiť starý nábytok. Získate tak jedinečný nábytok, na ktorý budú deti v dospelosti spomínať.

Zvieratá, graffity, Disney a ďalšie detské tapety

Medzi obľúbené detské motívy patria zvieratá, ako napríklad kone, ďalej postavy z rozprávok Disney, pruhy a prúžky a farebné motívy. Vyberať môžete z moderných štýlov, imitáciou materiálov, ale aj dizajnové prevedenie pre vkusne zariadenú detskú izbu. 

Pri nákupe tovaru nad 40 eur získate dopravu zadarmo. Neplaťte viac, než musíte.

Doprava zadarmo

Doprava zadarmo

Doprava zdarma pri nákupe nad 80 EUR. Tovar Vám doručíme cez dopravcu: Slovenská pošta, DPD či Zásielkovňa.

Záruka vrátenia peňazí

Záruka vrátenia peňazí

Ak vám objednaný tovar nebude vyhovovať, môžete ho vrátiť do 30tich dní od doručenia bez udania dôvodu.

Široký výber tovaru

Široký výber tovaru

V našej ponuke je viac ako 10 000 produktov. Sme výrobcovia bytových dekorácií a zároveň hrdí partneri slávnych svetových značiek.