Domov - samolepka na stenu

Túžite po štýlovom interiéri? Nápaditá a originálna nálepka na stenu Domov doladí váš interiér netradičným spôsobom. Vy ...
Skladom - doručenie do 3 dní
14 EUR


Originálne nápisy, citáty slávnych či Váš vlastný text ako samolepka na stenu.

Nálepky na stenu sú jedným z najjednoduchších a najkrajších spôsobov, ako počas niekoľkých minút skrášliť akúkoľvek miestnosť vo Vašom dome, kaviarni, reštaurácii alebo kancelárii.

Pre výrobu samolepiek používame vinylové fólie nemeckého výrobcu Oracal. Tieto fólie sú špeciálne vyvinuté pre dekorácie na interiérových stenách. Naše samolepky môžete lepiť na stenu - hladkú i hrubú omietku, drevené povrchy, sklo, zrkadlá či keramické obklady.

Naše nálepky veľmi dobre drží takmer na akomkoľvek povrchu, ale dajú sa tiež dobre odlepiť bez poškodenia steny. Každú samolepku dodávame vrátane prenosovej fólie a u objednávok nad 19.90 EUR Vám ZADARMO pribalíme stierku pre perfektný prenos samolepky.

Viac informácií o lepenie samolepiek nájdete tu. Pokiaľ Vám nevyhovuje žiadny z daných rozmerov, kontaktujte nás emailom a my Vám pošleme cenovú ponuku na mieru. Vyrábame samolepky detské, citáty, celebrity, kvetinové tvary, stromy či čokoľvek čo Vás napadne.