Nálepky na stenu

Samolepky na stenu vyrábame z vinylovej fólie nemeckého výrobcu Oracal. Jedná sa o mäkčenou PVC fóliu pre dekoráciu stien, ktorá je veľmi dobre prispôsobivá podkladovej vrstve. Vďaka veľmi malej hrúbke a silnému lepidlu táto fólia veľmi dobre držia, ale možno ju aj veľmi ľahko zložiť. Pre ľahké nalepenie na stenu dodávame samolepky na stenu s přenášecím fóliou a u objednávok nad 19,90 EUR Vám pribalíme plastovou stierku pre ešte jednoduchšie lepenie ZADARMO. Povrch musí byť pred aplikáciou očistený od prachu, mastnoty a ďalších nečistôt, ktoré môžu znížiť priľnavosť materiálu.

Fototapety

Vliesová tapeta

Tapeta je vyrobená z vliesového materiálu, teda z vláknitej buničiny, ktorá zaručuje pevnosť, umývateľnosť, stálofarebnosť tapety a predovšetkým jej dlhú životnosť. Tapety na stenu dokážu jednoducho zmeniť výzor Vašej miestnosti a dodať jej úplne novú atmosféru.

Výhodou vliesové tapety je jednoduché lepenie aj jej odstránenie a dokonalá priedušnosť.

Vliesové tapety na stenu sú vhodné pre všetky podklady, steny, múry, stropy atď., Opatrené všetkými druhmi vnútorných omietok, sadrokartónom, na betónové panely, podkladové tapety, drevotrieskové dosky a pod. Zvlášť sú vhodné na steny s trhlinami v podklade, stabilizujú tlak na citlivé podklady (dosky z mäkkých vlákien a pod.).

Samolepiace vinylová tapeta

Jedná sa o mäkčenou PVC fóliu, ktorá je veľmi dobre prispôsobivá podkladovej vrstve. Táto tapeta je vhodná na hladké i hrubé steny. Tento materiál vďaka svojej tenkosti a silnému lepidlu veľmi dobre priľne k polepované ploche a nechá pekne vyniknúť štruktúru múru. Veľmi jednoduchá aplikácia bez použitia lapidla ako u vliesovej tapety.Povrch musí byť pred aplikáciou očistený od prachu, mastnoty a ďalších nečistôt, ktoré môžu znížiť priľnavosť materiálu. Tieto fólie sú potlačené UV tlačou. U objednávok nad 500, - Sk Vám pribalíme plastovou stierku pre ešte jednoduchšie lepenie ZADARMO.

 

Obrazy na plátne

Obrazy na plátne vyrábame potlačou plátna digitálnej UV technológiou. Plátno potom upíname na tzv. Blind rám. Plátno zo 100% bavlny je potlačené aj po stranách a upnuté na zadnej strane obrazu, čo vytvára plastický efekt. Rám je vyrobený z kvalitného borovicového dreva a má hrúbku 2 cm.

V našej ponuke nájdete aj klasické tapety, plechové cedule, sklenené obrazy, ručne maľované obrazy či paravány od našich šikovných dodávateľov.