Retro styl v podobě retro tapety na zeď přináší krásu minulosti, kterou můžete kombinovat s modernou. Pomocí retro tapety na zeď jednoduše proměníte interiér bez nutnosti malovat či jinak složitě vytvářet atmosféru dob minulých. Viac informácií

Retro tapety na stenu

Retro štýl v podobe retro tapety na stenu prináša krásu minulosti, ktorú môžete kombinovať s modernou. Pomocou retro tapety na stenu jednoducho premeníte interiér bez nutnosti maľovať či inak zložito vytvárať atmosféru dôb minulých.

Retro tapety na stenu majú štýl

Výhodou retro štýlu je jeho univerzálnosť. Retro sa totiž vracia z minulosti späť do prítomnosti ako mimoriadne vkusná móda. Kým moderné štýl môže omrzieť, retro je nesmrteľné a dodáva interiéru charakter.

Papierové, vliesové či vinylové retro tapety?

Papierové tapety sú predovšetkým predtým veľmi populárnym typom tapiet. Majú svoje čaro a sú cenovo dostupné. Častou voľbou sú pre svoje vlastnosti aj vliesové a vinylové tapety.

Vliesové tapety na stenu

Vliesové tapety sú vhodné pre všetky podklady, aj na steny s trhlinami a na dosky z mäkkých vlákien. Majú vysokú priepustnosť vzduchu a vodnej pary, sú nehorľavé. Výhodou je suchý spôsob lepenia, takže možno prípadné chyby ladiť počas lepenia.

Vinylové tapety

Vinylové tapety sú výbornou voľbou na krivé či popraskané múry, použiť sa dajú tiež do mimoriadne vlhkých miestností, ako je kúpeľňa. Tiež dobre tepelne izolujú a sú odolné proti poškriabaniu. Navyše sú umývateľné.

Pruhy, ornamenty a ďalšie vzory retro tapiet

Ponuka retro tapiet je široká, medzi najobľúbenejšie vzory patria najrôznejšie tapety pruhy a prúžky, zámocké ornamenty, abstraktné tapety a geometrické tvary a ďalšie obrázky. Vyberať môžete z jemných a nenápadných vzorov až po neprehliadnuteľné a dominantné tapety.

Univerzálnosť použitia retro tapiet

Tapety sa hodí do každej miestnosti, ako je obývacia izba, spálňa, hala, ale aj kúpeľňa a kuchyne. Vďaka tomu, že sú 100% nezávadné a bez zápachu, môžete ich bez obáv použiť aj do detskej izby. Zmena interiéru pomocou retro tapiet Veľmi obľúbené sú, okrem retro tapiet, tiež 3D tapety či tapety s imitáciami rôznych materiálov. Potešiť môžete tiež svoje deti a zaobstarať tapety do detskej izby. Premeniť tak môžete pracovňu v detská izba či izbu pre bábätko na izbu dospievajúceho puberťáka.

Doprava na retro tapety zadarmo

S nami ušetríte! Pri nákupe tovaru nad 100 EUR získate dopravu zadarmo. Neplaťte viac, než musíte.