Paravány

Paravány a zásteny

Paravány sa vracia vo vysoko kvalitnom prevedení a luxusnom dizajne. Predtým sa jednalo o veľmi obľúbenú súčasť našich domovov i pracovísk. Teraz sa tento trend opäť navracia a paravány sa stávajú vysoko obľúbenou ozdobou aj praktickou pomôckou v domácnostiach, domoch i bytoch.

Drevené paravány s kvalitným vliesovým plátnom

Každý paraván má konštrukciu z masívneho 3 centimetrového dreveného rámu. Pre ľahké skladanie sú jednotlivé časti spojené kovovými pánty. Paravány majú najrôznejšie motívy, ktoré tlačia výrobcovia vo Full HD kvalite na vlysové plátno. Hrany paravánov chráni pred poškodením saténová stuha a podlahu proti poškriabaniu praktické nožičky.

Paravánov a zásteny skvele rozdeľujú priestor

Paravány a zásteny neplní len funkciu zásteny, ale stávajú sa veľmi štýlovým doplnkom. Plní funkciu ochranca súkromie, nahrádzajú nákladne budované priečky a zvýrazňujú celkový dizajn nášho interiéru. Pomocou zístěny môžete elegantne Rodel priestor v detskej izbe, veľkom byte alebo napr. Schovať za neho sušiak s bielizňou. Paravány sa hodí do interiéru bytov i domov, aj do reštaurácií a kancelárií.

Rôzne motívy a vzory paravánov

Paravány a zásteny maju rôzne motívy a výber je tak široký, že si vyberie naozaj každý. Luxusné paraván je nadčasovou ozdobou každého interiéru. S našimi paravány bude váš interiér úplne úžasný.