Zrkadlo - Holed

Novinka

40 bodov do vernostného systému


Arthouse Zrkadlo, zrkadlo, povedz mi, kto je na svete najkrajší? No predsa vy, pretože sa celý deň budete spokojne pozerať na zrkadlo Holed od anglickej značky Arthouse. Oválny tvar zrkadla dodá na nápaditosti a štýlovosti vo všetkých vašich miestnostiach. Zrkadlo je možné doplniť o ďalšie bytové dekorácie z rovnakej kolekcie Natural Textures - tapety, obrazy, vankúše či paravány. viac >>
Výrobca: Arthouse. Kód: P008262 Kategórie: Dekorácie do bytu

160 EUR s DPH

Spresnite výber produktu.

ks

Alternatívne produkty 4

Eastern Alchemy Arthouse

Štýlová a precítená kolekcia Textures Naturale odráža autentickú krásu prírody. Dizajnéri anglickej značky arthouse zachytili jednoduchosť matky prírody v celej svojej kráse, a vyvinuli kolekciu tapiet a súvisiacich domácich dekorácií, ktoré ešte umocní radosť z bývania.

Spoločnosť Arthouse z Manchestru, založená v roku 2000, je už niekoľko rokov jednotkou na českom trhu. Ide o jedného z popredných dodávateľov pre interiérové dekorácie, zameriavajúce sa na tapety. Ďalšími významnými produkty sú paravány, zrkadlá, vankúše a hodiny. Arthouse drží krok s dobou, preto sa inšpiruje aktuálnymi trendmi, a tým potom prispôsobuje svoje kolekcia. Sme hrdým partnerom tejto firmy a sme radi, že Vám môžeme ponúknuť dekorácie, ktoré svojím luxusom a kvalitou predčí Vaše očakávania.

Parametre

Kategória
Dekorácie, Zrkadlá
Farba
Čiernobiela
Motívy
čiernobiely, bodky, zrkadlo
Rozmery
80x80 cm
Kolekcia
Natural Textures