Zrkadlo - Arthouse Tondo Silver

Novinka

40 bodov do vernostného systému


Arthouse Zrcadlo, zrcadlo, řekni mi, kdo je na světe nejkrásnější? No přece vy, jelikož se celý den budete spokojeně dívat na zrcadlo Tondo Silver od anglické značky Arthouse. Kulatý tvar zrcadla dodá na nápaditosti a stylovosti ve všech vašich místnostech. Zrcadlo je možno doplnit o další bytové dekorace ze stejné kolekce Katarina – tapety a obrazy.
viac >>

Výrobca: Arthouse. Kód: 8289 Kategórie: Zrkadlá

160 EUR s DPH

Alternatívne produkty 3

Eastern Alchemy Arthouse

Katarina je kolekcia luxusných, hlbokých, reliéfnych vinylových tapiet a ďalších domácich dekorácií (zrkadlá, obrazy, vankúše). Návrhy tejto kolekcie od anglickej značky arthouse čerpajú inšpiráciu z prírody, geometrických tvarov, a klasických motívov. Prinášajú vám tak radu súčasných návrhov, perfektne sa hodiaci do akejkoľvek miestnosti.

Spoločnosť Arthouse z Manchestru, založená v roku 2000, je už niekoľko rokov jednotkou na českom trhu. Ide o jedného z popredných dodávateľov pre interiérové dekorácie, zameriavajúce sa na tapety. Ďalšími významnými produkty sú paravány, zrkadlá, vankúše a hodiny. Arthouse drží krok s dobou, preto sa inšpiruje aktuálnymi trendmi, a tým potom prispôsobuje svoje kolekcie. Sme hrdým partnerom tejto firmy a sme radi, že Vám môžeme ponúknuť dekorácie, ktoré svojím luxusom a kvalitou predčí Vaše očakávania.

Parametre

Kategória
Dekorácie, Zrkadlá
Farba
Šedá
Motívy
zrkadlo
Rozmery
65x65 cm
Kolekcia
Katarina