Zrkadlo - Arthouse Sunbeam

-58% Novinka Výpredaj GLIXmánia

21 bodov do vernostného systému


Arthouse Zrkadlo, zrkadlo, povedz mi, kto je na svete najkrajší? No predsa vy, pretože sa celý deň budete spokojne pozerať na zrkadlo Circle od anglickej značky arthouse. Okrúhly tvar zrkadla dodá na nápaditosti a štýlovosti vo všetkých vašich miestnostiach. Zrkadlo je možné doplniť o ďalšie bytové dekorácie z rovnakej kolekcie Katarina - tapety a obrazy. viac >>
Výrobca: Arthouse. Kód: 8182 Kategórie: Zrkadlá

84 EUR s DPH Pôvodná cena 168 EUR, Štandardná cena 200 EUR, Ušetríte 58% (116 EUR)

Skladom Objednávky prijaté po 15:00 odosielame nasledujúci pracovný deň
ks

Alternatívne produkty 5

Eastern Alchemy Arthouse

Katarina je kolekcia luxusných, hlbokých, reliéfnych vinylových tapiet a ďalších domácich dekorácií (zrkadlá, obrazy, vankúše). Návrhy tejto kolekcie od anglickej značky arthouse čerpajú inšpiráciu z prírody, geometrických tvarov, a klasických motívov. Prinášajú vám tak radu súčasných návrhov, perfektne sa hodiaci do akejkoľvek miestnosti.

Spoločnosť Arthouse z Manchestru, založená v roku 2000, je už niekoľko rokov jednotkou na českom trhu. Ide o jedného z popredných dodávateľov pre interiérové dekorácie, zameriavajúce sa na tapety. Ďalšími významnými produkty sú paravány, zrkadlá, vankúše a hodiny. Arthouse drží krok s dobou, preto sa inšpiruje aktuálnymi trendmi, a tým potom prispôsobuje svoje kolekcie. Sme hrdým partnerom tejto firmy a sme radi, že Vám môžeme ponúknuť dekorácie, ktoré svojím luxusom a kvalitou predčí Vaše očakávania.

Parametre

Kategória
Dekorácie, Zrkadlá
Farba
Biela Šedá Strieborno šedá Metalická
Motívy
zrkadlo
Rozmery
70x70 cm
Kolekcia
Katarina