Zlatá srdiečka sada- samolepka na stenu - Rozmery: 40 x 55 cm, Zafarbenie: Varianta č. 1

4 body do vernostného systému Kvalitná nálepka bez priesvitných okrajov Pri nákupe nad 20 EUR plastova stierka ZADARMO


Túžite po štýlovom interiéri? Nápaditá a originálna nálepka na stenu Zlatá srdiečka sadadoladí váš interiér netradičným spôsobom. Vyskúšajte nálepky na stenu, ktoré sú dostupnou a pritom veľmi účinná metódou, ako výrazne odlíšiť svoj interiér od ostatných. S našimi nálepkami na stenu vykúzlite v niekoľkých minútach originálny dizajn vašich stien a vytvoríte útulné prostredie, v ktorom sa budete sami cítiť veľmi dobre. Ste zamilovaní? Tak to máte veľké šťastie, povedzte to všetkým. Skvelý spôsob ako ukázať ostatným, ako dôležitý je vzájomný vzťah a spolupatričnosť. Krásna zlatá sada srdiečok doladí Váš interiér. Teraz záleží na Vašej fantázii, akým spôsobom si jednotlivé srdiečka nalepíte. Srdiečka sú od veľkosti 3-13 cm. viac >>
Výrobca: GLIX. Kód: P00395-3 Kategórie: Nálepky na stenu

18 EUR s DPH

Spresnite výber produktu.
Varianta č. 1 Varianta č. 2

ks

Alternatívne produkty 0

Benefity samolepky
Nálepky na stenu sú jedným z najjednoduchších a najkrajších spôsobov, ako skrášliť akúkoľvek miestnosť vo Vašom dome alebo kancelárii. Sú skvelou alternatívou k tapetám a môžu byť nalepené v priebehu niekoľkých minút. Samolepku môžete nalepiť na stenu - hladkú i hrubú omietku, drevené povrchy, sklo či zrkadlá, keramické obklady či kapoty automobilov.
Rozmerová variabilita, veľké množstvo farebných odtieňov aj prevedení a kvalitné materiály s dlhou životnosťou, to sú charakterizujúce rysy pre naše nálepky. Obstarajte si zaujímavé dekorácie na stenu a meňte si svoj interiér kľudne podľa momentálnej nálady. S našimi samolepkami to ide prekvapivo ľahko.
Každú nálepku na stenu dodávame vrátane prenosovej fólie a pri objednavke nad 20 EUR Vám ZADARMO pribalíme stierku pre perfektný prenos nálepky. Pre výrobu nálepiek na stenu používame vinylové fólie nemeckého výrobcu, ktoré sú špeciálne vyvinuté pre dekorácie na interiérových stenách.

Parametre

Kategória
Samolepky na stenu
Farba
Zlatá
Motívy
láska, srdce
Materiál
Samolepiací vinylová fólia
Rozmery
40 x 55 cm
Vhodné umiestnenie
Detská izba, Kaviareň, Kuchyňa, Spálne, Obývačka, Izba teenagera, Predsieň

Recenzie