Vetva s klietkou a vtáčiky - samolepka na stenu - Farba: Čierna, Rozmery: 120 x 70 cm

-21%

4 body do vernostného systému Kvalitná nálepka bez priesvitných okrajov Pri nákupe nad 20 EUR plastova stierka ZADARMO


Túžite po štýlovom interiéri? Nápaditá a originálna nálepka na stenu Vetva s klietkou a vtáčiky doladí váš interiér netradičným spôsobom. Vyskúšajte nálepky na stenu, ktoré sú dostupnou a pritom veľmi účinná metódou, ako výrazne odlíšiť svoj interiér od ostatných. S našimi nálepkami na stenu vykúzlite v niekoľkých minútach originálny dizajn vašich stien a vytvoríte útulné prostredie, v ktorom sa budete sami cítiť veľmi dobre. Dotyk prírody vždy zaberie. Časť stromu v tvare konáre s otvorenou klietkou na vtáčiky má veľké čaro. Dávate vtákom slobodu a možnosť sa aj vrátiť. Chápete ich voľnosť a máte chuť sa vzniesť na ich jemných krídlach až do oblakov. Slobodný život ponúka veľa možností a práve táto otvorená klietka vám dôležitosť slobody vždy pripomenie. Zaneste do vášho domova jemný dotyk prírody. viac >>
Výrobca: GLIX. Kód: P00090-3 Kategórie: Nálepky na stenu

19 EUR s DPH Pôvodná cena 24 EUR, Ušetríte 21% (5 EUR)

Spresnite výber produktu. Rozmery (šírka x výška)
Biela Čierna Šedá Hnedá

ks

Alternatívne produkty 10

Benefity samolepky
Nálepky na stenu sú jedným z najjednoduchších a najkrajších spôsobov, ako skrášliť akúkoľvek miestnosť vo Vašom dome alebo kancelárii. Sú skvelou alternatívou k tapetám a môžu byť nalepené v priebehu niekoľkých minút. Samolepku môžete nalepiť na stenu - hladkú i hrubú omietku, drevené povrchy, sklo či zrkadlá, keramické obklady či kapoty automobilov.
Rozmerová variabilita, veľké množstvo farebných odtieňov aj prevedení a kvalitné materiály s dlhou životnosťou, to sú charakterizujúce rysy pre naše nálepky. Obstarajte si zaujímavé dekorácie na stenu a meňte si svoj interiér kľudne podľa momentálnej nálady. S našimi samolepkami to ide prekvapivo ľahko.
Každú nálepku na stenu dodávame vrátane prenosovej fólie a pri objednavke nad 20 EUR Vám ZADARMO pribalíme stierku pre perfektný prenos nálepky. Pre výrobu nálepiek na stenu používame vinylové fólie nemeckého výrobcu, ktoré sú špeciálne vyvinuté pre dekorácie na interiérových stenách.

Parametre

Kategória
Samolepky na stenu
Farba
Biela Čierna Šedá Hnedá
Motívy
klietka, listy, vtáky, stromy
Materiál
Samolepiací vinylová fólia
Rozmery
100 x 60 cm, 120 x 70 cm
Vhodné umiestnenie
Detská izba, Kaviareň, Kuchyňa, Obývačka, Izba teenagera

Recenzie