Tučniak - nálepka na chladničku - Farba: Čierna, Rozmery: 45 x 60 cm

-50% Výpredaj GLIXmánia

1 bod do vernostného systému Kvalitná nálepka bez priesvitných okrajov Pri nákupe nad 20 EUR plastova stierka ZADARMO


Túžite po štýlovom interiéri? Nápaditá a originálna nálepka na stenu Tučniak doladí váš interiér netradičným spôsobom. Vyskúšajte nálepky na stenu, ktoré sú dostupnou a pritom veľmi účinná metódou, ako výrazne odlíšiť svoj interiér od ostatných. S našimi nálepkami na stenu vykúzlite v niekoľkých minútach originálny dizajn vašich stien a vytvoríte útulné prostredie, v ktorom sa budete sami cítiť veľmi dobre. Krásna samolepka tučniaka na chladničku alebo kuchynskú linku . Oživte svoju kuchyňu a tiež svoju chladničku. Na tabuli píšte kriedou a umývajte vlhkou handričkou. Pre lepší výsledok píšte na tabuľu perom s kriedovým atramentom..Každú samolepku na stenu dodávame vrátane prenosovej fólie a u objednávok nad 500, - Sk Vám ZADARMO pribalíme stierku pre perfektný prenos samolepky.
viac >>

Výrobca: GLIX. Kód: P00489-78 Kategórie: Nálepky na stenu

6 EUR s DPH Pôvodná cena 12 EUR, Ušetríte 50% (6 EUR)

Spresnite výber produktu.
Čierna

Skladom Objednávky prijaté po 15:00 odosielame nasledujúci pracovný deň
ks

Alternatívne produkty 7

Benefity samolepky
Nálepky na stenu sú jedným z najjednoduchších a najkrajších spôsobov, ako skrášliť akúkoľvek miestnosť vo Vašom dome alebo kancelárii. Sú skvelou alternatívou k tapetám a môžu byť nalepené v priebehu niekoľkých minút. Samolepku môžete nalepiť na stenu - hladkú i hrubú omietku, drevené povrchy, sklo či zrkadlá, keramické obklady či kapoty automobilov.
Rozmerová variabilita, veľké množstvo farebných odtieňov aj prevedení a kvalitné materiály s dlhou životnosťou, to sú charakterizujúce rysy pre naše nálepky. Obstarajte si zaujímavé dekorácie na stenu a meňte si svoj interiér kľudne podľa momentálnej nálady. S našimi samolepkami to ide prekvapivo ľahko.
Každú nálepku na stenu dodávame vrátane prenosovej fólie a pri objednavke nad 20 EUR Vám ZADARMO pribalíme stierku pre perfektný prenos nálepky. Pre výrobu nálepiek na stenu používame vinylové fólie nemeckého výrobcu, ktoré sú špeciálne vyvinuté pre dekorácie na interiérových stenách.

Parametre

Kategória
Samolepky na stenu
Farba
Čierna Žltá
Motívy
zvieratá, tučniak
Materiál
Samolepiací vinylová fólia
Rozmery
30 x 40 cm, 45 x 60 cm, 55 x 73 cm
Vhodné umiestnenie
Kuchyňa