Trblietavý 3D obraz - Blossom and Birds

10 bodov do vernostného systému


Arthouse Obrazy, ktoré sú zaujímavé svojim 3D efektom, a zároveň leskom sa budú vynímať na Vašich stenách, či už je zavesíte kamkoľvek. Čím viac svetla v miestnosti je, tým viac obrazy vyniknú, pretože jednotlivé trblietky sa budú krásne lesknúť. Motívy boli vybrané starostlivo, aby ladili do každého interiéru. Dodajte Vašej domácnosti veľa svetla a jasu s týmto krásnym bielym obrazom pokrytým jemnými trblietkami. Motívy kvetov a vtákov sú stále obľúbenejšie, preto tento obraz bude krok tým správnym smerom. Ideálne dekorácie pre tých, ktorí sa vyžívajú v originalite a jedinečnosti. viac >>
Výrobca: Arthouse. Kód: 004301 Kategórie: Obrazy vtáky

40 EUR s DPH

Alternatívne produkty 5

Arthouse Glitterati

Rozjasnite svoje miestnosti nádhernou kolekciou Glitterati od spoločnosti arthouse, ktorá je plná trblietania a lesku. Oslňujúce kolekcie vyznačujúce sa modernými, elegantnými motívy a odvážnymi, geometrickými vzormi dodá Vášmu interiéru nádych luxusu a originality. Vyberte si z 18 odtieňov, od jemne krémových po intenzívnej tmavé, ktoré sa hodia do akejkoľvek miestnosti vo Vašom dome a vytvorí jedinečnú, presvetlenú atmosféru.

Spoločnosť Arthouse z Manchestru, založená v roku 2000, je už niekoľko rokov jednotkou na anglickom trhu. Ide o jedného z popredných dodávateľov pre interiérové dekorácie, zameriavajúce sa na tapety. Ďalšími významnými produkty sú paravány, zrkadlá, vankúše a hodiny. Arthouse drží krok s dobou, preto sa inšpiruje aktuálnymi trendmi, a tým potom prispôsobuje svoje kolekcie. Sme hrdým partnerom tejto firmy a sme radi, že Vám môžeme ponúknuť dekorácie, ktoré svojím luxusom a kvalitou predčí Vaše očakávania.

Parametre

Kategória
3D obrazy, Obrazy, Obrazy na plátne
Farba
Biela Metalická
Motívy
3D, květiny, orchidea, vtáky, trblet
Materiál
Drevený rám, Vliesové plátno (Canvas)
Rozmery
60x60 cm
Typ obrazu
jednodielny
Kolekcia
Glitterati
Povrch
Plastický, S trblietkami