Tapeta na stenu - Arthouse Superhero

Viac farebných variant Novinka

8 bodov do vernostného systému


Arthouse Táto detská papierová tapeta na stenu Superhero od značky Arthouse je ideálnym doplnkom do detskej izby, ktorý chcete rozjasniť a osviežiť. Vytvorte miestnosť, ktorá bude prirodzene stimulovať fantáziu vášho dieťaťa, čo je v tomto období veľmi dôležité. Túto tapetu máme v niekoľkých farebných variantoch, v úlohe o šírke 53 centimetrov. Kolekcia Imagine fun 2 je najlepšou voľbou, ak chcete svojim ratolestiam vytvoriť naozaj štýlový izbičku. viac >>
Výrobca: Arthouse. Kód: P696200 Kategórie: Detské obrázkové tapety

32 EUR s DPH

ks
Varianta tapety Dostupnosť Cena s DPH Množstvo (ks)
Tapeta na stenu - Arthouse Superhero Superhero Blue Skladom u dodávateľa - expedujeme do 10 dní 32 EUR
Tapeta na stenu - Arthouse Superhero Superhero Lime Skladom u dodávateľa - expedujeme do 10 dní 32 EUR

Alternatívne produkty 4

Eastern Alchemy Arthouse

Bavte sa s kolekciou Imagine fun od anglickej značky arthouse inšpirovanú každodenným snívaním detí. Prepustite uzdu fantázii aj vy a predstavte si, ako skvelé by bolo byť obklopený množstvom rozprávkových postáv a symbolov, ktoré ste sami ako deti milovali. A v tomto prípade sa sen môže stať skutočnosťou ..

Spoločnosť Arthouse z Manchestru, založená v roku 2000, je už niekoľko rokov jednotkou na anglickom trhu. Ide o jedného z popredných dodávateľov pre interiérové dekorácie, zameriavajúce sa na tapety. Ďalšími významnými produkty sú paravány, zrkadlá, vankúše a hodiny. Arthouse drží krok s dobou, preto sa inšpiruje aktuálnymi trendmi, a tým potom prispôsobuje svoje kolekcie. Sme hrdým partnerom tejto firmy a sme radi, že Vám môžeme ponúknuť dekorácie, ktoré svojím luxusom a kvalitou predčí Vaše očakávania.


Príslušenstvo 7

Parametre

Kategória
Pre deti, Tapety
Farba
Šedá Žltá Červená Svetlo modrá
Motívy
komiks, netradičné, pre deti
Materiál
papierová tapeta
Rozmery
rolka 53x1000 cm
Kolekcia
Imagine Fun 2

Recenzie

Ako tapetovať? Jednoduchý návod ako nalepiť tapetu

Ak sa odhodláte nalepiť si tapetu na stenu vlastnými silami, bude sa Vám tento návod hodiť. Naše tapety sú vyrobené z materiálov, ktoré zodpovedajú najvyšším svetovým štandardom a lepenie je veľmi jednoduché. Na konci článku si môžete návod stiahnuť.