Tapeta na stenu - Arthouse Motor Mania

Viac farebných variant Výpredaj

7 bodov do vernostného systému


Arthouse Autíčka a rôzne dopravné prostriedky sú, a budú vždy najobľúbenejšou hračkou u malých a dospievajúcich chlapcov. Ak doma máte nadšencov do motorových vozidiel, táto tapeta mu urobí neskutočnú radosť, ktorá sa prenesie aj na vás v tom istom okamihu, keď uvidíte rozžiarený úsmev na jeho tvári. Tapeta je papierová. Dodávame ju v úlohe s rozmermi 53x 1000 cm. viac >>
Výrobca: Arthouse. Kód: P-MotorMania Kategórie: Detské obrázkové tapety

28 EUR s DPH

ks
Varianta tapety Dostupnosť Cena s DPH Množstvo (ks)
Tapeta na stenu - Arthouse Motor Mania Motor Mania Blue Skladom u dodávateľa - expedujeme do 10 dní 28 EUR
Tapeta na stenu - Arthouse Motor Mania Motor Mania Red/Black Skladom u dodávateľa - expedujeme do 10 dní 28 EUR

Alternatívne produkty 0

Eastern Alchemy Arthouse

S nadšením vám predstavujeme kolekciu Opera fun od anglickej značky Aarthouse, ktorá je plná zábavy a hravosti. Táto nápaditá kolekcia je venovaná deťom, ale aj tým, ktorí sú stále mladí dušou a užívajú si život plnými dúškami. Vstúpte do sveta pestrých farieb a vzrušujúcich motívov, ktorý obohatí vaše interiéry.

Spoločnosť Arthouse z Manchestru, založená v roku 2000, je už niekoľko rokov jednotkou na českom trhu. Ide o jedného z popredných dodávateľov pre interiérové dekorácie, zameriavajúce sa na tapety. Ďalšími významnými produkty sú paravány, zrkadlá, vankúše a hodiny. Arthouse drží krok s dobou, preto sa inšpiruje aktuálnymi trendmi, a tým potom prispôsobuje svoje kolekcie. Sme hrdým partnerom tejto firmy a sme radi, že Vám môžeme ponúknuť dekorácie, ktoré svojím luxusom a kvalitou predčí Vaše očakávania.

Príslušenstvo 7

Parametre

Kategória
Pre deti, Tapety
Farba
Biela Šedá Červená Modrá Zelená viacfarebná
Motívy
3D, autá, pre deti
Materiál
papierová tapeta
Rozmery
rolka 53x1000 cm
Kolekcia
Opera Fun

Recenzie

Ako tapetovať? Jednoduchý návod ako nalepiť tapetu

Ak sa odhodláte nalepiť si tapetu na stenu vlastnými silami, bude sa Vám tento návod hodiť. Naše tapety sú vyrobené z materiálov, ktoré zodpovedajú najvyšším svetovým štandardom a lepenie je veľmi jednoduché. Na konci článku si môžete návod stiahnuť.