Tapeta na stenu - Arthouse Lazzaro

Viac farebných variant

12 bodov do vernostného systému


Arthouse Krásná vinylová tapeta na stenu Lazzaro z kolekcie Katarina od anglickej značky arthouse zmení vaše interiéry na nepoznanie. Tapetu ponúkame v niekoľkých farebných variantoch a je dodávaná na rolu šírky 53 cm. Tapeta krásne ladí s ďalšími bytovými doplnkami z tejto kolekcie, preto ju môžete kombinovať s obrazmi, paravány alebo dekoratívnymi vankúšiky. viac >>
Výrobca: Arthouse. Kód: P292100 Kategórie: Tapety zvieratá

48 EUR s DPH

ks
Varianta tapety Dostupnosť Cena s DPH Množstvo (ks)
Tapeta na stenu - Arthouse Lazzaro Lazzaro Black/Gold Skladom u dodávateľa - expedujeme do 10 dní 48 EUR
Tapeta na stenu - Arthouse Lazzaro Lazzaro Blue Skladom u dodávateľa - expedujeme do 10 dní 48 EUR
Tapeta na stenu - Arthouse Lazzaro Lazzaro Neutral Skladom u dodávateľa - expedujeme do 10 dní 48 EUR

Alternatívne produkty 4

Eastern Alchemy Arthouse

Katarina je kolekcia luxusných, hlbokých, reliéfnych vinylových tapiet a ďalších domácich dekorácií (zrkadlá, obrazy, vankúše). Návrhy tejto kolekcie od anglickej značky arthouse čerpajú inšpiráciu z prírody, geometrických tvarov, a klasických motívov. Prinášajú vám tak radu súčasných návrhov, perfektne sa hodiaci do akejkoľvek miestnosti.

Spoločnosť Arthouse z Manchestru, založená v roku 2000, je už niekoľko rokov jednotkou na českom trhu. Ide o jedného z popredných dodávateľov pre interiérové dekorácie, zameriavajúce sa na tapety. Ďalšími významnými produkty sú paravány, zrkadlá, vankúše a hodiny. Arthouse drží krok s dobou, preto sa inšpiruje aktuálnymi trendmi, a tým potom prispôsobuje svoje kolekcie. Sme hrdým partnerom tejto firmy a sme radi, že Vám môžeme ponúknuť dekorácie, ktoré svojím luxusom a kvalitou predčí Vaše očakávania.

Príslušenstvo 7

Parametre

Kategória
Tapety
Farba
Biela Čierna Šedá Modrá Svetlo modrá Svetlo hnedá
Motívy
Japonsko, květiny, vtáky, páv, príroda
Materiál
Vinylová tapeta
Rozmery
rolka 53x1000 cm
Kolekcia
Katarina

Recenzie

Ako tapetovať? Jednoduchý návod ako nalepiť tapetu

Ak sa odhodláte nalepiť si tapetu na stenu vlastnými silami, bude sa Vám tento návod hodiť. Naše tapety sú vyrobené z materiálov, ktoré zodpovedajú najvyšším svetovým štandardom a lepenie je veľmi jednoduché. Na konci článku si môžete návod stiahnuť.