Tapeta na stenu - Arthouse American Diner Multi

7 bodov do vernostného systému


Arthouse Krásná papírová tapeta na zeď American Diner Multi z kolekce Opera 2 od anglické značky Arthouse změní vaše interiéry k nepoznání. Tapetu nabízíme v několika barevných variantách a je dodávána na roli šířky 53 cm. Tapeta krásně ladí s dalšími bytovými doplňky z této kolekce, proto ji můžete kombinovat s obrazy, paravány nebo dekorativními polštářky. viac >>
Výrobca: Arthouse. Kód: P889600 Kategórie: Tapety na stenu nápisy

28 EUR s DPH

ks
Varianta tapety Dostupnosť Cena s DPH Množstvo (ks)
Tapeta na stenu - Arthouse American Diner Multi American Diner Multi Skladom u dodávateľa - doručenie do 10 dní 28 EUR

Alternatívne produkty 6

Eastern Alchemy Arthouse

Táto pestrá kolekcia sleduje najnovšie trendy v oblasti dekorácií a dizajnu. Čokoľvek nás v našom každodennom živote obklopuje môže stáť za vznikom práve týchto rôznorodých tapiet, ktoré svojou jednoduchosťou budú ideálnym doplnkom vo vašich interiéroch.

Spoločnosť Arthouse z Manchestru, založená v roku 2000, je už niekoľko rokov jednotkou na českom trhu. Ide o jedného z popredných dodávateľov pre interiérové dekorácie, zameriavajúce sa na tapety. Ďalšími významnými produkty sú paravány, zrkadlá, vankúše a hodiny. Arthouse drží krok s dobou, preto sa inšpiruje aktuálnymi trendmi, a tým potom prispôsobuje svoje kolekcie. Sme hrdým partnerom tejto firmy a sme radi, že Vám môžeme ponúknuť dekorácie, ktoré svojím luxusom a kvalitou predčí Vaše očakávania.

Príslušenstvo 7

Parametre

Kategória
Tapety
Farba
Biela Šedá Žltá Modrá Hnedá viacfarebná
Motívy
netradičné, nápisy, v angličtině
Materiál
papierová tapeta
Rozmery (šírka x výška)
rolka 53x1000 cm
Kolekcia
Options 2

Recenzie

Ako tapetovať? Jednoduchý návod ako nalepiť tapetu

Ak sa odhodláte nalepiť si tapetu na stenu vlastnými silami, bude sa Vám tento návod hodiť. Naše tapety sú vyrobené z materiálov, ktoré zodpovedajú najvyšším svetovým štandardom a lepenie je veľmi jednoduché. Na konci článku si môžete návod stiahnuť.