Tabuľová fólie do kuchyne - samolepka na stenu

(2)

4 body do vernostného systému Kvalitná nálepka bez priesvitných okrajov Pri nákupe nad 20 EUR plastova stierka ZADARMO


Túžite po štýlovom interiéri? Nápaditá a originálna nálepka na stenu Tabuľová fólie do kuchyne doladí váš interiér netradičným spôsobom. Vyskúšajte nálepky na stenu, ktoré sú dostupnou a pritom veľmi účinná metódou, ako výrazne odlíšiť svoj interiér od ostatných. S našimi nálepkami na stenu vykúzlite v niekoľkých minútach originálny dizajn vašich stien a vytvoríte útulné prostredie, v ktorom sa budete sami cítiť veľmi dobre. Neviete čo Vaša žena či muž varí na obed? Na túto tabuľovú fóliu môžete napísať denné menu a popriať si dobrú chuť. Na tabuli píšte kriedou a umývajte vlhkou handričkou. Pre lepší výsledok píšte na tabuľu perom s kriedovým atramentom. viac >>
Výrobca: GLIX. Kód: P00463 Kategórie: Nálepky na stenu

18 EUR s DPH

Spresnite výber produktu.
Čierna

ks

Alternatívne produkty 5

Benefity samolepky
Nálepky na stenu sú jedným z najjednoduchších a najkrajších spôsobov, ako skrášliť akúkoľvek miestnosť vo Vašom dome alebo kancelárii. Sú skvelou alternatívou k tapetám a môžu byť nalepené v priebehu niekoľkých minút. Samolepku môžete nalepiť na stenu - hladkú i hrubú omietku, drevené povrchy, sklo či zrkadlá, keramické obklady či kapoty automobilov.
Rozmerová variabilita, veľké množstvo farebných odtieňov aj prevedení a kvalitné materiály s dlhou životnosťou, to sú charakterizujúce rysy pre naše nálepky. Obstarajte si zaujímavé dekorácie na stenu a meňte si svoj interiér kľudne podľa momentálnej nálady. S našimi samolepkami to ide prekvapivo ľahko.
Každú nálepku na stenu dodávame vrátane prenosovej fólie a pri objednavke nad 20 EUR Vám ZADARMO pribalíme stierku pre perfektný prenos nálepky. Pre výrobu nálepiek na stenu používame vinylové fólie nemeckého výrobcu, ktoré sú špeciálne vyvinuté pre dekorácie na interiérových stenách.

Parametre

Kategória
Samolepky na stenu
Farba
Biela Čierna
Motívy
citát, nápisy
Materiál
Samolepiací tabuľová folia
Rozmery
50 x 100 cm, 100 x 100 cm
Téma
Art, Dekorácie, Láska
Vhodné umiestnenie
Detská izba, Kuchyňa, Predsieň
Zafarbenie
Čiernobiele

Recenzia

perfektné pre zapisovanie odkazov, nákup a pod.
Fóliu sme prilepili na dvere.

Pomohla Vám táto recenzia? Áno (0) Nie (0)

Recenzie