Strom štyri ročné obdobia - nálepka na stenu - Farba: Hnedá, Ročné obdobie: Jar, Rámeček: Nie

-20% Len u nás

8 bodov do vernostného systému Kvalitná nálepka bez priesvitných okrajov Pri nákupe nad 20 EUR plastova stierka ZADARMO


Túžite po štýlovom interiéri? Nápaditá a originálna nálepka na stenu Strom štyri ročné obdobia doladí váš interiér netradičným spôsobom. Vyskúšajte nálepky na stenu, ktoré sú dostupnou a pritom veľmi účinná metódou, ako výrazne odlíšiť svoj interiér od ostatných. S našimi nálepkami na stenu vykúzlite v niekoľkých minútach originálny dizajn vašich stien a vytvoríte útulné prostredie, v ktorom sa budete sami cítiť veľmi dobre. Vylaďte interiér podľa ročného obdobia a vytvorte očarujúce jarné, letné, jesenné či zimné náladu. Lístky je možné na konci ročného obdobia odstrániť a nahradiť snehovými vločkami, zelenými listami alebo kvetmi. S nalepovaním Vám radi pomôžu Vaše deti. Bude to pre nich aj Vás inšpirujúca popoludní alebo večer. Veľkosť samolepky je 145 x 145 cm. viac >>
Výrobca: GLIX. Kód: P00068-16 Kategórie: Nálepky na stenu

32 EUR s DPH Pôvodná cena 40 EUR, Ušetríte 20% (8 EUR)

Spresnite výber produktu. Rozmery (šírka x výška)
Čierna Hnedá

ks

Alternatívne produkty 16

Benefity samolepky
Nálepky na stenu sú jedným z najjednoduchších a najkrajších spôsobov, ako skrášliť akúkoľvek miestnosť vo Vašom dome alebo kancelárii. Sú skvelou alternatívou k tapetám a môžu byť nalepené v priebehu niekoľkých minút. Samolepku môžete nalepiť na stenu - hladkú i hrubú omietku, drevené povrchy, sklo či zrkadlá, keramické obklady či kapoty automobilov.
Rozmerová variabilita, veľké množstvo farebných odtieňov aj prevedení a kvalitné materiály s dlhou životnosťou, to sú charakterizujúce rysy pre naše nálepky. Obstarajte si zaujímavé dekorácie na stenu a meňte si svoj interiér kľudne podľa momentálnej nálady. S našimi samolepkami to ide prekvapivo ľahko.
Každú nálepku na stenu dodávame vrátane prenosovej fólie a pri objednavke nad 20 EUR Vám ZADARMO pribalíme stierku pre perfektný prenos nálepky. Pre výrobu nálepiek na stenu používame vinylové fólie nemeckého výrobcu, ktoré sú špeciálne vyvinuté pre dekorácie na interiérových stenách.

Parametre

Kategória
Samolepky na stenu
Farba
Biela Čierna Žltá Červená Oranžová Zelená Hnedá
Motívy
stromy, príroda
Materiál
Samolepiací vinylová fólia
Rozmery
145 x 145 cm
Téma
Príroda, Strom
Vhodné umiestnenie
Detská izba, Kuchyňa, Obývačka
Zafarbenie
Farebné
Ročné obdobie
Jar, Jeseň, Zima, Leto, Všetky ročné obdobia

Recenzie