Stieracia mapa - Vintage Map - Poster (English Edition)

6 bodov do vernostného systému


Milujete dobrodružstva, plánujete precestovať svet alebo by ste chceli niekomu dať výmečný darček? Stieracia mapa je originálnou a praktickou dekoráciou pre milovníkov a priaznivcov cestovania. Jedná sa o unikátny a jednoduchý spôsob na zvečnenie vašich ciest, ale aj na naplánovanie ďalších výprav. viac >>
Výrobca: Bimago. Kód: PBA2-JZ_3obw2 Kategórie: Stieracie mapy

24 EUR s DPH


ks

Alternatívne produkty 0

Stírací mapa

Zvečnite vaše cesty! Stieracie mapa "Grey Map - Poster (English Edition)" zdôrazní individuálny charakter vášho interiéru a dodá mu špecifický ráz. Vďaka špeciálnemu laminovanému povrchu stieracie mapy môžete stierať naštívené krajiny. Po zotretí zvolených miest sa stierací mapa stane tiež skvelým umeleckým prvkom dekorujícím váš interiér - každý štát je znázornený inou farbou a paleta farieb použitých na stieracej mape bola navrhnutá expertmi z Bimago.

Plánovač ciest!
Táto ozdoba sa hodí skvele tiež k plánovaniu ďalších ciest - vďaka laminovanému povrchu môžete vytvárať zápisky a poznámky o vašich cestách. Každá stieracia mapa zahŕňa aj drevenú škrabku určenú na stieranie a sadu nálepiek na označovanie vybraných miest.

Stírací mapa

Originálny darček!

Stieracia mapa bude výnimočným a originálnym darčekom ku každej príležitosti! Môžete ju darovať vašim blízkym alebo známym ako pamiatku na spoločnej cesty, milovníkom cestovania do blízkych i vzdialených destinácií a tiež pre tých, ktorí svoje výlety ešte len plánujú.Je to tiež originálny darček k príležitostiam ako:

  • narodeniny
  • rozlúčka so slobodou
  • svadobný dar ako symbol novej spoločnej cesty životom
  • darček k príležitosti sťahovanie - dekoratívny prvok do nového domova
  • vianočný darček

Stieracia mapa v elegantnej tube - vyberte si tubu podľa príležitosti!

Každá mapa je zabalená v darčekovej tube, ktorá je sama o sebe výnimočným darčekovým balením. Vyberte si z 5 vzorov ten, ktorý sa najlepšie hodí pre danú príležitosť.

Parametre

Kategória
Stírací mapa
Farba
Hnedá Béžová
Motívy
kontinenty, mapa, nápisy, svet, vlajka, v angličtine
Rozmery
100x50 cm