12 bodov do vernostného systému

Milujete dobrodružstva, plánujete precestovať svet alebo by ste chceli niekomu dať výmečný darček? Stieracia mapa je originálnou a praktickou dekoráciou pre milovníkov a priaznivcov cestovania. Jedná sa o unikátny a jednoduchý spôsob na zvečnenie vašich ciest, ale aj na naplánovanie ďalších výprav. viac

Výrobca: Luckies Kód: LUKRGSP

Produkt už nie je v ponuke

Náhradný produkt

Stírací mapa

Zvečnite vaše cesty! Stieracie mapa "Grey Map - Poster (English Edition)" zdôrazní individuálny charakter vášho interiéru a dodá mu špecifický ráz. Vďaka špeciálnemu laminovanému povrchu stieracie mapy môžete stierať naštívené krajiny. Po zotretí zvolených miest sa stierací mapa stane tiež skvelým umeleckým prvkom dekorujícím váš interiér - každý štát je znázornený inou farbou a paleta farieb použitých na stieracej mape bola navrhnutá expertmi z Bimago.

Plánovač ciest!
Táto ozdoba sa hodí skvele tiež k plánovaniu ďalších ciest - vďaka laminovanému povrchu môžete vytvárať zápisky a poznámky o vašich cestách. Každá stieracia mapa zahŕňa aj drevenú škrabku určenú na stieranie a sadu nálepiek na označovanie vybraných miest.

Stírací mapa

Originálny darček!

Stieracia mapa bude výnimočným a originálnym darčekom ku každej príležitosti! Môžete ju darovať vašim blízkym alebo známym ako pamiatku na spoločnej cesty, milovníkom cestovania do blízkych i vzdialených destinácií a tiež pre tých, ktorí svoje výlety ešte len plánujú.Je to tiež originálny darček k príležitostiam ako:

  • narodeniny
  • rozlúčka so slobodou
  • svadobný dar ako symbol novej spoločnej cesty životom
  • darček k príležitosti sťahovanie - dekoratívny prvok do nového domova
  • vianočný darček

Stieracia mapa v elegantnej tube - vyberte si tubu podľa príležitosti!

Každá mapa je zabalená v darčekovej tube, ktorá je sama o sebe výnimočným darčekovým balením. Vyberte si z 5 vzorov ten, ktorý sa najlepšie hodí pre danú príležitosť.

Parametre

Kategória Stírací mapa
Farba Svetlo ružová
Motívy kompas, kontinenty, mapa, svet
Rozmery (šírka x výška) 83x60 cm
Doprava zadarmo

Doprava zadarmo

Doprava zdarma pri nákupe nad 80 EUR. Tovar Vám doručíme cez dopravcu: Slovenská pošta, UPS, DPD či Zásielkovňa.

Záruka vrátenia peňazí

Záruka vrátenia peňazí

Ak vám objednaný tovar nebude vyhovovať, môžete ho vrátiť do 30tich dní od doručenia bez udania dôvodu.

Široký výber tovaru

Široký výber tovaru

V našej ponuke je viac ako 10 000 produktov. Sme výrobcovia bytových dekorácií a zároveň hrdí partneri slávnych svetových značiek.