Sklenený obraz - Rice Paddies

Novinka

20 bodov do vernostného systému


Sklenený obraz s motívom krajiny už dávno nemusí byť len pohľad do údolia. Teraz si môžete pomocou tohto obrazu priniesť domov nádherný les, pohľad na more, nádherné kvitnúce stromoradia, majestátne strom, západ slnka či divoké vodopády. Príroda je neskutočná čarodejnica, ktorá vás môže v podobe obrazu Rice Paddies tešiť aj u vás doma. Nevadí, že máte výhľad z okna do ulice, nádhernú sviežu prírodu môžete mať pomocou skleneného obrazu u vás doma pri každom pohľade na obraz s krajinou! viac >>
Výrobca: GLIX. Kód: FW-1237GL Kategórie: Obrazy príroda

80 EUR s DPH

Spresnite výber produktu.

ks

Alternatívne produkty 0

GLIX

GLIX

Obraz na stenu Rice Paddies bude ozdobou každej miestnosti.

Sklenený obraz je vyrobený z tvrdeného skla s hrúbkou 5mm. Motív sa tlačí zrkadlovo na zadnú stranu lešteného skla. Obraz je dodávaný s kovovým závesným hákom, ktorý je vopred nainštalovaný, pripravený na zavesenie - a úplne neviditeľný spredu.

Kvalitná tlač.

Originálne atramenty HP EcoLatex, kombinované so sklom, vytvárajú neuveriteľne jasné a živé výtlačky, ktoré očarí vás i vašich priateľov.

Široká ponuka originálnych motívov.

Pod našou značkou GLIX teraz ponúkame viac ako 2500 obrazov s obľúbenými motívmi prirody, mest, záťišie, kvetov či zvierat. Nájdete u nás abstraktné, retro či street art obrazy. V detských izbách potom nesmie chýbať originálna licencovana kolekcia Disney, Marvel a Star Wars.

Parametre

Farba
Biela Žltá Zelená
Motívy
Ázie, poľa, rastliny
Materiál
Tvrdené sklo 5 mm
Rozmery (šírka x výška)
4 x 30x80 cm, 60x40 cm, 100x75 cm
Typ obrazu
jednodielny, štvordielny