Šaty na ramienku - samolepka na stenu - Farba: Fialová, Rozmery: 30 x 65 cm

-19%

3 body do vernostného systému Kvalitná nálepka bez priesvitných okrajov Pri nákupe nad 20 EUR plastova stierka ZADARMO


Túžite po štýlovom interiéri? Nápaditá a originálna nálepka na stenu Šaty na ramienku doladí váš interiér netradičným spôsobom. Vyskúšajte nálepky na stenu, ktoré sú dostupnou a pritom veľmi účinná metódou, ako výrazne odlíšiť svoj interiér od ostatných. S našimi nálepkami na stenu vykúzlite v niekoľkých minútach originálny dizajn vašich stien a vytvoríte útulné prostredie, v ktorom sa budete sami cítiť veľmi dobre. Krásna dekorácia na stenu pre všetky milovníčky módy. Do detských izbičiek mladých slečien, ale aj spální a priestranných šatní. Skvele oživia váš interiér. Hodí sa aj do všetkých obchodných priestorov, kde sa šaty predávajú, ale aj tam, kde práve vznikajú. Osvieži priestory módnych salónov, krajčírskych dielní i návrhárskych pracovísk. Hodí sa do štúdií vizážistiek meniace osobitú image. viac >>
Výrobca: GLIX. Kód: P00101-6 Kategórie: Nálepky na stenu

13 EUR s DPH Pôvodná cena 16 EUR, Štandardná cena 14 EUR, Ušetríte 19% (3 EUR)

Spresnite výber produktu. Rozmery (šírka x výška)
Biela Čierna Šedá Žltá Svetlo červená Oranžová Růžová Fialová Modrá Svetlo zelená Hnedá

ks

Alternatívne produkty 6

Benefity samolepky
Nálepky na stenu sú jedným z najjednoduchších a najkrajších spôsobov, ako skrášliť akúkoľvek miestnosť vo Vašom dome alebo kancelárii. Sú skvelou alternatívou k tapetám a môžu byť nalepené v priebehu niekoľkých minút. Samolepku môžete nalepiť na stenu - hladkú i hrubú omietku, drevené povrchy, sklo či zrkadlá, keramické obklady či kapoty automobilov.
Rozmerová variabilita, veľké množstvo farebných odtieňov aj prevedení a kvalitné materiály s dlhou životnosťou, to sú charakterizujúce rysy pre naše nálepky. Obstarajte si zaujímavé dekorácie na stenu a meňte si svoj interiér kľudne podľa momentálnej nálady. S našimi samolepkami to ide prekvapivo ľahko.
Každú nálepku na stenu dodávame vrátane prenosovej fólie a pri objednavke nad 20 EUR Vám ZADARMO pribalíme stierku pre perfektný prenos nálepky. Pre výrobu nálepiek na stenu používame vinylové fólie nemeckého výrobcu, ktoré sú špeciálne vyvinuté pre dekorácie na interiérových stenách.

Parametre

Kategória
Samolepky na stenu
Farba
Biela Čierna Šedá Žltá Červená Oranžová Růžová Fialová Modrá Zelená Hnedá
Motívy
citát, žena
Materiál
Samolepiací vinylová fólia
Rozmery
30 x 65 cm, 50 x 100 cm
Vhodné umiestnenie
Bar, Kaviareň, Spálne, Izba teenagera

Recenzie