Sada motýľov - nálepky na stenu

-50% Výpredaj

1 bod do vernostného systému Kvalitná nálepka bez priesvitných okrajov Pri nákupe nad 20 EUR plastova stierka ZADARMO


Túžite po štýlovom interiéri? Nápaditá a originálna nálepka na stenu Sada motýľov doladí váš interiér netradičným spôsobom. Vyskúšajte nálepky na stenu, ktoré sú dostupnou a pritom veľmi účinná metódou, ako výrazne odlíšiť svoj interiér od ostatných. S našimi nálepkami na stenu vykúzlite v niekoľkých minútach originálny dizajn vašich stien a vytvoríte útulné prostredie, v ktorom sa budete sami cítiť veľmi dobre. Krásna sada motýľov doladí Váš interiér. Teraz záleží na Vašej fantázii, akým spôsobom si jednotlivé motýliky nalepíte. V sade sú 4 motýle s veľkosťou 10 x 9 cm, 4 motýle o veľkosti 6,5 x 6 cm a 8 motýľov o veľkosti 4,5 x 4 cm. viac >>
Výrobca: GLIX. Kód: P00466 Kategórie: Nálepky na stenu

6 EUR s DPH Pôvodná cena 12 EUR, Ušetríte 50% (6 EUR)

Spresnite výber produktu.
Biela Čierna Šedá Žltá Svetlo červená Oranžová Růžová Fialová Modrá Ľadovo modrá Zelená Svetlo zelená Hnedá

ks

Alternatívne produkty 8

Benefity samolepky
Nálepky na stenu sú jedným z najjednoduchších a najkrajších spôsobov, ako skrášliť akúkoľvek miestnosť vo Vašom dome alebo kancelárii. Sú skvelou alternatívou k tapetám a môžu byť nalepené v priebehu niekoľkých minút. Samolepku môžete nalepiť na stenu - hladkú i hrubú omietku, drevené povrchy, sklo či zrkadlá, keramické obklady či kapoty automobilov.
Rozmerová variabilita, veľké množstvo farebných odtieňov aj prevedení a kvalitné materiály s dlhou životnosťou, to sú charakterizujúce rysy pre naše nálepky. Obstarajte si zaujímavé dekorácie na stenu a meňte si svoj interiér kľudne podľa momentálnej nálady. S našimi samolepkami to ide prekvapivo ľahko.
Každú nálepku na stenu dodávame vrátane prenosovej fólie a pri objednavke nad 20 EUR Vám ZADARMO pribalíme stierku pre perfektný prenos nálepky. Pre výrobu nálepiek na stenu používame vinylové fólie nemeckého výrobcu, ktoré sú špeciálne vyvinuté pre dekorácie na interiérových stenách.

Parametre

Kategória
Pre deti, Samolepky na stenu
Farba
Biela Čierna Šedá Žltá Červená Oranžová Růžová Fialová Modrá Zelená Hnedá
Motívy
motýle, pre deti, príroda
Materiál
Samolepiací vinylová fólia
Rozmery
95 x 10 cm
Vhodné umiestnenie
Detská izba, Kuchyňa, Spálne, Obývačka, Izba teenagera, Predsieň, Kúpeľňa

Recenzie