Rubikova kocka - samolepka na stenu - Farba: Žltá, Rozmery (šírka x výška): 30 x 28 cm

(2)

3 body do vernostného systému Kvalitná nálepka bez priesvitných okrajov Pri nákupe nad 20 EUR plastova stierka ZADARMO


Túžite po štýlovom interiéri? Nápaditá a originálna nálepka na stenu Rubikova kocka doladí váš interiér netradičným spôsobom. Vyskúšajte nálepky na stenu, ktoré sú dostupnou a pritom veľmi účinná metódou, ako výrazne odlíšiť svoj interiér od ostatných. S našimi nálepkami na stenu vykúzlite v niekoľkých minútach originálny dizajn vašich stien a vytvoríte útulné prostredie, v ktorom sa budete sami cítiť veľmi dobre. Rubikova kocka je mechanický hlavolam, ktorý sa stal hitom na prelome 70. a 80. rokov 20. storočia, kedy bol vyrábaný v miliónových sériách a stal sa najpredávanejším produktom na Zemi. Vynašiel ju maďarský sochár a architekt Ernő Rubik 19. mája 1974. Vy si ale nelámte hlavu, riešte svoje problémy s nadhľadom a berte to tak, že všetko má riešenie, nie je teda potrebné sa trápiť. viac >>
Výrobca: GLIX. Kód: P00066-33 Kategórie: Nálepky na stenu

12 EUR s DPH

Spresnite výber produktu.
Čierna Žltá Svetlo červená Oranžová Růžová Fialová Modrá Svetlo zelená Hnedá

ks

Alternatívne produkty 4

Benefity samolepky
Nálepky na stenu sú jedným z najjednoduchších a najkrajších spôsobov, ako skrášliť akúkoľvek miestnosť vo Vašom dome alebo kancelárii. Sú skvelou alternatívou k tapetám a môžu byť nalepené v priebehu niekoľkých minút. Samolepku môžete nalepiť na stenu - hladkú i hrubú omietku, drevené povrchy, sklo či zrkadlá, keramické obklady či kapoty automobilov.
Rozmerová variabilita, veľké množstvo farebných odtieňov aj prevedení a kvalitné materiály s dlhou životnosťou, to sú charakterizujúce rysy pre naše nálepky. Obstarajte si zaujímavé dekorácie na stenu a meňte si svoj interiér kľudne podľa momentálnej nálady. S našimi samolepkami to ide prekvapivo ľahko.
Každú nálepku na stenu dodávame vrátane prenosovej fólie a pri objednavke nad 20 EUR Vám ZADARMO pribalíme stierku pre perfektný prenos nálepky. Pre výrobu nálepiek na stenu používame vinylové fólie nemeckého výrobcu, ktoré sú špeciálne vyvinuté pre dekorácie na interiérových stenách.

Parametre

Kategória
Pre deti, Samolepky na stenu
Farba
Biela Čierna Šedá Žltá Červená Oranžová Růžová Fialová Modrá Zelená Hnedá
Motívy
geometrický, kocky, pre deti
Materiál
Samolepiací vinylová fólia
Vhodné umiestnenie
Detská izba, Kaviareň, Kuchyňa, Spálne, Izba teenagera, Pracovňa

Recenzie