Rámovaný obraz - Teddies

Novinka

8 bodov do vernostného systému


Arthouse Premýšľate ako vyzdobiť detskú izbičku, a zároveň navodiť atmosféru, v ktorej sa bude vaše dieťa cítiť príjemne? Tento drevený, rámovaný obraz Arthouse Teddiesvytvorí štýlové a jedinečné miesto plné veselé nálady.Tento obraz bude vyzerať skvele v kombinácii s ostatnými bytovými dekoráciami z rovnakej kolekcie Imagine Fun - tapetami, vankúšiky či hodinami. viac >>
Výrobca: Arthouse. Kód: 004170 Kategórie: Obrazy pre deti

32 EUR s DPH

Alternatívne produkty 4

Arthouse

Bavte sa s kolekciou Imagine fun od anglickej značky arthouse inšpirovanú každodenným snívaním detí. Prepustite uzdu fantázii aj vy a predstavte si, ako skvelé by bolo byť obklopený množstvom rozprávkových postáv a symbolov, ktoré ste sami ako deti milovali. A v tomto prípade sa sen môže stať skutočnosťou.

Spoločnosť Arthouse z Manchestru, založená v roku 2000, je už niekoľko rokov jednotkou na anglickom trhu. Ide o jedného z popredných dodávateľov pre interiérové dekorácie, zameriavajúce sa na tapety. Ďalšími významnými produkty sú paravány, zrkadlá, vankúše a hodiny. Arthouse drží krok s dobou, preto sa inšpiruje aktuálnymi trendmi, a tým potom prispôsobuje svoje kolekcie. Sme hrdým partnerom tejto firmy a sme radi, že Vám môžeme ponúknuť dekorácie, ktoré svojím luxusom a kvalitou predčí Vaše očakávania.


Parametre

Kategória
Dekorácie, Obrazy, Obrazy na plátne, Pre deti
Farba
Biela Hnedá Béžová
Motívy
medveď, pre deti, príroda, zvieratá
Materiál
Drevený rám, Vliesové plátno (Canvas)
Rozmery
29x29 cm
Typ obrazu
jednodielny
Kolekcia
Imagine Kids Fun