Rámovaný obraz - Mystical Forest

9 bodov do vernostného systému


Arthouse Rámovaný obraz Mystical Forest od anglickej značky Arthouse vytvára luxusnú atmosféru vďaka tmavej farbe v kombinácii s originálnym motívom motýľov. Do kolekcie Enchantment s osobitým štýlom sa zamilujete. Aby váš domov pôsobil vkusne a čisto, odporúčame vybrať ďalšie doplnky z rovnakej kolekcia-tapety, vankúšiky, paravány a zrkadlá. viac >>
Výrobca: Arthouse. Kód: 004103 Kategórie: Rámované obrazy

36 EUR s DPH

Alternatívne produkty 4

Eastern Alchemy Arthouse

Enchantment je celistvá kolekcia tapiet, vankúšov, obrazov, paravánov a zrkadiel, ktorá je oživená ohromujúcimi trblietavými efektmi. Kolekcia je inšpirovaná predovšetkým úspešnými filmovými vydaniami "Maleficent" a "Into the Woods", v kombinácii s rozprávkovými, jemnými motívmi.

Spoločnosť Arthouse z Manchestru, založená v roku 2000, je už niekoľko rokov jednotkou na anglickom trhu. Ide o jedného z popredných dodávateľov pre interiérové dekorácie, zameriavajúce sa na tapety. Ďalšími významnými produkty sú paravány, zrkadlá, vankúše a hodiny. Arthouse drží krok s dobou, preto sa inšpiruje aktuálnymi trendmi, a tým potom prispôsobuje svoje kolekcie. Sme hrdým partnerom tejto firmy a sme radi, že Vám môžeme ponúknuť dekorácie, ktoré svojím luxusom a kvalitou predčí Vaše očakávania.

Parametre

Kategória
Obrazy, Rámované obrazy
Farba
Biela Šedá Růžová Modrá viacfarebná
Motívy
listy, motýle, príroda, zvieratá
Rozmery
29x29 cm
Kolekcia
Enchantment Collection