Rámovaný obraz - Memories Diamante

-50% Výpredaj GLIXmánia

8 bodov do vernostného systému


Arthouse Tento romantický obrázok s veľmi obľúbeným motívom motýľov a strieborným rámom je skutočným unikátom. Text na obrázku hovorí: "Domov je miesto, kde láska zdržiava, spomienky sú tvorené a smiech tu nikdy nekončí." Ideálne ho zaveste niekam, kde často odpočívate, nech Vám pripomína, čo v živote má zmysel a hodnotu. Rozmery obrazu sú 60x60 cm. viac >>
Výrobca: Arthouse. Kód: 004409 Kategórie: Obrazy

32 EUR s DPH Pôvodná cena 64 EUR, Ušetríte 50% (32 EUR)

Skladom Objednávky prijaté po 15:00 odosielame nasledujúci pracovný deň
ks

Alternatívne produkty 0

Arthouse Glitterati

Rozjasnite svoje miestnosti nádhernou kolekciou Glitterati od spoločnosti arthouse, ktorá je plná trblietania a lesku. Oslňujúce kolekcie vyznačujúce sa modernými, elegantnými motívy a odvážnymi, geometrickými vzormi dodá Vášmu interiéru nádych luxusu a originality. Vyberte si z 18 odtieňov, od jemne krémových po intenzívnej tmavé, ktoré sa hodia do akejkoľvek miestnosti vo Vašom dome a vytvorí jedinečnú, presvetlenú atmosféru.

Spoločnosť Arthouse z Manchestru, založená v roku 2000, je už niekoľko rokov jednotkou na anglickom trhu. Ide o jedného z popredných dodávateľov pre interiérové dekorácie, zameriavajúce sa na tapety. Ďalšími významnými produkty sú paravány, zrkadlá, vankúše a hodiny. Arthouse drží krok s dobou, preto sa inšpiruje aktuálnymi trendmi, a tým potom prispôsobuje svoje kolekcie. Sme hrdým partnerom tejto firmy a sme radi, že Vám môžeme ponúknuť dekorácie, ktoré svojím luxusom a kvalitou predčí Vaše očakávania.

Parametre

Kategória
Obrazy, Rámované obrazy
Farba
Šedá
Motívy
art, motýle, nápisy, trblet, v angličtině
Materiál
Drevený rám
Rozmery
60x60 cm
Typ obrazu
jednodielny
Kolekcia
Glitterati