Rámovaný obraz - Born to be Superhero

5 bodov do vernostného systému


Arthouse Premýšľate ako vyzdobiť detskú izbičku, a zároveň navodiť atmosféru, v ktorej sa bude vaše dieťa cítiť príjemne? Tento drevený, rámovaný obraz Arthouse Born to be Superherovytvorí štýlové a jedinečné miesto plné veselé nálady.Tento obraz bude vyzerať skvele v kombinácii s ostatnými bytovými dekoráciami z rovnakej kolekcie Imagine Fun - tapetami, vankúšiky či hodinami. viac >>
Výrobca: Arthouse. Kód: 004670 Kategórie: Obrazy pre deti

20 EUR s DPH

Alternatívne produkty 3

Eastern Alchemy Arthouse

Bavte sa s kolekciou Imagine fun od anglickej značky arthouse inšpirovanú každodenným snívaním detí. Prepustite uzdu fantázii aj vy a predstavte si, ako skvelé by bolo byť obklopený množstvom rozprávkových postáv a symbolov, ktoré ste sami ako deti milovali. A v tomto prípade sa sen môže stať skutočnosťou ..

Spoločnosť Arthouse z Manchestru, založená v roku 2000, je už niekoľko rokov jednotkou na anglickom trhu. Ide o jedného z popredných dodávateľov pre interiérové dekorácie, zameriavajúce sa na tapety. Ďalšími významnými produkty sú paravány, zrkadlá, vankúše a hodiny. Arthouse drží krok s dobou, preto sa inšpiruje aktuálnymi trendmi, a tým potom prispôsobuje svoje kolekcie. Sme hrdým partnerom tejto firmy a sme radi, že Vám môžeme ponúknuť dekorácie, ktoré svojím luxusom a kvalitou predčí Vaše očakávania.


Parametre

Kategória
Dekorácie, Obrazy, Rámované obrazy
Farba
Žltá Červená Modrá viacfarebná
Motívy
nápisy, v angličtině
Rozmery
40x50 cm
Typ obrazu
jednodielny
Kolekcia
Imagine Fun 2