Púpavy - nálepka na stenu

(1)

5 bodov do vernostného systému Kvalitná nálepka bez priesvitných okrajov Pri nákupe nad 20 EUR plastova stierka ZADARMO


Túžite po štýlovom interiéri? Nápaditá a originálna nálepka na stenu Púpavy doladí váš interiér netradičným spôsobom. Vyskúšajte nálepky na stenu, ktoré sú dostupnou a pritom veľmi účinná metódou, ako výrazne odlíšiť svoj interiér od ostatných. S našimi nálepkami na stenu vykúzlite v niekoľkých minútach originálny dizajn vašich stien a vytvoríte útulné prostredie, v ktorom sa budete sami cítiť veľmi dobre. Dotyk prírody nikdy nesklame. Jednoduché kostrnky púpav májú veľké čaro. Máte chuť fúknuť do páperie odkvitnuté púpavy a doslova sa vzniesť na malom padáčik do lákavých diaľok s množstvom možností, ktoré nám život ponúka. Jemné páperie púpavy pomyselne uľahčí ťarchu vašich trable a dodá vášmu domovu jemný dotyk prírody. Ak budete chcieť iný rozmer, na želanie Vám ho vyrobíme. viac >>
Výrobca: GLIX. Kód: P00486 Kategórie: Nálepky na stenu

22 EUR s DPH

Spresnite výber produktu.
Biela Čierna Šedá Žltá Červená Oranžová Růžová Fialová Modrá Zelená Hnedá

ks

Alternatívne produkty 5

Benefity samolepky
Nálepky na stenu sú jedným z najjednoduchších a najkrajších spôsobov, ako skrášliť akúkoľvek miestnosť vo Vašom dome alebo kancelárii. Sú skvelou alternatívou k tapetám a môžu byť nalepené v priebehu niekoľkých minút. Samolepku môžete nalepiť na stenu - hladkú i hrubú omietku, drevené povrchy, sklo či zrkadlá, keramické obklady či kapoty automobilov.
Rozmerová variabilita, veľké množstvo farebných odtieňov aj prevedení a kvalitné materiály s dlhou životnosťou, to sú charakterizujúce rysy pre naše nálepky. Obstarajte si zaujímavé dekorácie na stenu a meňte si svoj interiér kľudne podľa momentálnej nálady. S našimi samolepkami to ide prekvapivo ľahko.
Každú nálepku na stenu dodávame vrátane prenosovej fólie a pri objednavke nad 20 EUR Vám ZADARMO pribalíme stierku pre perfektný prenos nálepky. Pre výrobu nálepiek na stenu používame vinylové fólie nemeckého výrobcu, ktoré sú špeciálne vyvinuté pre dekorácie na interiérových stenách.

Parametre

Kategória
Samolepky na stenu
Farba
Biela Čierna Šedá Žltá Červená Oranžová Růžová Fialová Modrá Zelená Hnedá
Motívy
květiny, púpavy
Materiál
Samolepiací vinylová fólia
Rozmery
75 x 30 cm, 100 x 40 cm
Vhodné umiestnenie
Detská izba, Kaviareň, Kuchyňa, Spálne, Obývačka, Izba teenagera, Pracovňa, Reštaurácia, Kancelária, Kúpeľňa

Recenzie