Paraván - White Brick

Novinka Doprava zadarmo

25 bodov do vernostného systému


Arthouse Dekoračný paraván White Brick s obojstrannou potlačou nielen diskrétne rozdelí priestor, ale tiež úžasne dotvorí usporiadanie interiéru. Vďaka perfektnému spracovaniu a originálnemu motívu tlačenom v kvalite Full HD dodávajú paravány jedinečné kúzlo každému interiéru. Tento štýlový paraván sa stane originálnym prvkom akejkoľvek miestnosti, má však hlavne praktické využitie. viac >>
Výrobca: Arthouse. Kód: P004622 Kategórie:

100 EUR s DPH


ks

Alternatívne produkty 4

Eastern Alchemy Arthouse

Štýlová a precítená kolekcia Textures Naturale odráža autentickú krásu prírody. Dizajnéri anglickej značky arthouse zachytili jednoduchosť matky prírody v celej svojej kráse, a vyvinuli kolekciu tapiet a súvisiacich domácich dekorácií, ktoré ešte umocní radosť z bývania.

Spoločnosť Arthouse z Manchestru, založená v roku 2000, je už niekoľko rokov jednotkou na českom trhu. Ide o jedného z popredných dodávateľov pre interiérové dekorácie, zameriavajúce sa na tapety. Ďalšími významnými produkty sú paravány, zrkadlá, vankúše a hodiny. Arthouse drží krok s dobou, preto sa inšpiruje aktuálnymi trendmi, a tým potom prispôsobuje svoje kolekcia. Sme hrdým partnerom tejto firmy a sme radi, že Vám môžeme ponúknuť dekorácie, ktoré svojím luxusom a kvalitou predčí Vaše očakávania.

Parametre

Kategória
Paravány
Farba
Biela
Motívy
3D, tehla, imitácia materiálov, jednofarebné
Materiál
Drevo, Drevený rám, Vliesové plátno (Canvas)
Kolekcia
Natural Textures
Rozmery
120x150 cm