Obraz v ráme - A Stone Bridge - Rozmery (šírka x výška): 90x60 cm, Farba rámu: Čierna

15 bodov do vernostného systému


Prvotriedna kvalita, originálne spracovanie a motív, ktorý aktuálne vládne svetu interiérových dekorácií. Tým všetkým sa vyznačuje tento skvelý rámovaný obraz CARO A Stone Bridge. Vytvorte doma atmosféru, v ktorej sa vy a všetci ostatní budete cítiť príjemne a plní pozitívnej energie. Motív na obraze je vytlačený na kvalitnom fotopapieri, ktorý je spredu chránený sklom a zozadu MDF doskou. Rámy sú drevené a u väčšiny produktov je možné vybrať farbu rámu. viac >>
Výrobca: CARO. Kód: 14599-63 Kategórie: Obrazy

60 EUR s DPH

Spresnite výber produktu.
Biela Čierna

ks
Caro logo
CARO je skupina kreatívnych ľudí, ktorí začali svoju umeleckú cestu asi pred 25 rokmi a teraz sú jedným z najväčších výrobcov dekorácií v Európe. Pri výrobe všetkých dekorácií používajú materiály prvotriednej kvality. Vďaka najnovším technológiám posúvajú štandardy kvality na najvyššiu úroveň.
Obraz v ráme - A Stone Bridge je vytlačený na hladký, vysoko kvalitný saténový papier s použitím tlačiarenských farieb odolných proti vyblednutiu. Vytlačený obraz je nalepený na tenké doske HDF, veľkosť rámu: (šírka 2,5 cm x dĺžka 1,6 cm).
Rámovné obrazy CARO sú k dispozícii v štyroch odlišných farebných variantoch. Obraz je pripravený na zavesenie, pretože na zadnej strane rámu je upevnený háčik.
Jedná sa o klasickú formu interiérového dizajnu.Obraz v ráme - A Stone Bridgeje krásna nástenná dekorácia, môžete ju tiež ľahko umiestniť na policu či na podlahu opretú o stenu.

Parametre

Kategória
Obrazy, Rámované obrazy
Farba
Biela Čiernobiela Čierna Šedá
Motívy
krajina, kameň, voda, příroda
Materiál
Saténový papier 200g/m2, HDF Doska, Pevný rám 2,5 x 1,6 cm
Typ obrazu
jednodielny
Farba rámu
Biela Čierna