Obraz na plátne - ZebraTrio III

10 bodov do vernostného systému


Obraz na kvalitnom vliesovom plátne s africkým motívom ZebraTrio III rozjasní váš interiér a dodá mu nádych exotiky. Horúce slnko v spojení s krajinou afrického kontinentu či zvieraťa zo savany očarí na prvom stretnutí. Príjemný pohľad na tento obraz bude skvelou investíciou, ktorá vás i vašich hostí bude tešiť každý deň. Vzdajte hold nádhernej africkej prírode! viac >>
Výrobca: GLIX. Kód: P11761CV Kategórie: Obrazy Afrika

40 EUR s DPH

Spresnite výber produktu.

ks

Alternatívne produkty 0

GLIX

GLIX

Obraz na stenu ZebraTrio IIIbude ozdobou každej miestnosti.

Veľmi kvalitné polyesterové plátno s hmotnosťou 280g/m2 je na nerozoznanie od klasických maliarskych plátien. Polyesterové plátno neabsorbuje vlhkosť miestnosti a preto zostane pevné a napnuté na ráme. Jasné farby, ostré detaily a nulový zápach garantuje najmodernejšie technológie latexového tlače HP EcoLatex.

Kvalitné materiály.

Plátno je ručne natiahnuté cez pevné MDF rámy, s dokonalým spojením a záhyby, pred starostlivým zabalením. Všetky obrazy na plátne značky GLIX sú dodávané s kovovým závesným háčikom, ktorý je vopred pripevnený na rám a preto je obraz pripravený na okamžité zavesenie. Obraz na plátne ZebraTrio III je potlačený aj po stranách a tým vytvára plastický efekt, ktorý dá vášmu interiéru úplne novú tvár.

Široká ponuka originálnych motívov.

Pod našou značkou GLIX teraz ponúkame viac ako 2500 obrazov s obľúbenými motívmi prirody, mest, záťišie, kvetov či zvierat. Nájdete u nás abstraktné, retro či street art obrazy. V detských izbách potom nesmie chýbať originálna licencovana kolekcia Disney, Marvel a Star Wars.

Parametre

Farba
Biela Čiernobiela Čierna
Motívy
Afrika, zebry, zvieratá
Materiál
Polyesterové plátno 260g/m2
Rozmery (šírka x výška)
2 x 40x60 / 2 x 30x80 / 1 x 30x100 cm, 4 x 30x80 cm, 4 x 60x40 cm, 25x35 cm, 50x70 cm, 60x40 cm, 80x60 cm, 100x75 cm
Typ obrazu
jednodielny