Obraz na plátne - Vintage Hearts - Rozmery (šírka x výška): 3 x 25x25 cm

11 bodov do vernostného systému


Obraz na vliesovém plátně Vintage Hearts se zátiším může být v tradičním provedení, které bude připomínat vzácná umělecká díla. Pořiďte si domů uklidňující obraz s krásnými předměty, které ve vás budou vyvolávat příjemné pocity a pohodu. Obraz nemusí být za každou cenu originální, důležitý je především efekt, který přinese do vašeho interiéru – potěšení a pohodu. viac >>
Výrobca: GLIX. Kód: PS11714S13 Kategórie: Abstraktné obrazy

44 EUR s DPH


ks

Alternatívne produkty 0

GLIX

GLIX

Obraz na stenu Vintage Heartsbude ozdobou každej miestnosti.

Veľmi kvalitné polyesterové plátno s hmotnosťou 280g/m2 je na nerozoznanie od klasických maliarskych plátien. Polyesterové plátno neabsorbuje vlhkosť miestnosti a preto zostane pevné a napnuté na ráme. Jasné farby, ostré detaily a nulový zápach garantuje najmodernejšie technológie latexového tlače HP EcoLatex.

Kvalitné materiály.

Plátno je ručne natiahnuté cez pevné MDF rámy, s dokonalým spojením a záhyby, pred starostlivým zabalením. Všetky obrazy na plátne značky GLIX sú dodávané s kovovým závesným háčikom, ktorý je vopred pripevnený na rám a preto je obraz pripravený na okamžité zavesenie. Obraz na plátne Vintage Hearts je potlačený aj po stranách a tým vytvára plastický efekt, ktorý dá vášmu interiéru úplne novú tvár.

Široká ponuka originálnych motívov.

Pod našou značkou GLIX teraz ponúkame viac ako 2500 obrazov s obľúbenými motívmi prirody, mest, záťišie, kvetov či zvierat. Nájdete u nás abstraktné, retro či street art obrazy. V detských izbách potom nesmie chýbať originálna licencovana kolekcia Disney, Marvel a Star Wars.

Parametre

Farba
Biela Hnedá Béžová Krémová
Motívy
drevo, láska, nápisy, srdce, vintage
Materiál
Polyesterové plátno 260g/m2
Rozmery (šírka x výška)
3 x 25x25 cm
Typ obrazu
trojdielny