Obraz na plátne - Underworld Fun Canvas S3

-29% Novinka

5 bodov do vernostného systému


Arthouse Nič nevyzdobí izbičku vášho dieťatka lepšie ako tento trojdielny obraz Underworld Fun Canvas S3 od Arthouse, ktorý je jedinečný vďaka svojmu originálnemu motívu, ktorý urobí radosť celej rodine. Veselé a prírodné farby dodajú izbičke na pozitívny náladě. Tento obraz na plátne bude vyzerať skvele v kombinácii s ostatnými bytovými dekoráciami z rovnakej kolekcie - tapetami, vankúšiky či hodinami. viac >>
Výrobca: Arthouse. Kód: 004683 Kategórie: Obrazy pre deti

20 EUR s DPH Štandardná cena 28 EUR, Ušetríte 29% (8 EUR)

Alternatívne produkty 0

Eastern Alchemy Arthouse

Bavte sa s kolekciou Imagine fun od anglickej značky arthouse inšpirovanú každodenným snívaním detí. Prepustite uzdu fantázii aj vy a predstavte si, ako skvelé by bolo byť obklopený množstvom rozprávkových postáv a symbolov, ktoré ste sami ako deti milovali. A v tomto prípade sa sen môže stať skutočnosťou ..

Spoločnosť Arthouse z Manchestru, založená v roku 2000, je už niekoľko rokov jednotkou na anglickom trhu. Ide o jedného z popredných dodávateľov pre interiérové dekorácie, zameriavajúce sa na tapety. Ďalšími významnými produkty sú paravány, zrkadlá, vankúše a hodiny. Arthouse drží krok s dobou, preto sa inšpiruje aktuálnymi trendmi, a tým potom prispôsobuje svoje kolekcie. Sme hrdým partnerom tejto firmy a sme radi, že Vám môžeme ponúknuť dekorácie, ktoré svojím luxusom a kvalitou predčí Vaše očakávania.


Parametre

Kategória
Dekorácie, Obrazy, Obrazy na plátne, Pre deti
Farba
Červená Modrá viacfarebná
Motívy
more, pre deti, zvieratá
Materiál
Drevo, Vliesové plátno (Canvas)
Rozmery
3x 20x20 cm
Typ obrazu
trojdielny
Kolekcia
Imagine Fun 2