Obraz na plátne - Rich Coffee

14 bodov do vernostného systému


Obraz na vliesovom plátne Rich Coffee do kuchyne je inšpirovaný atraktívnymi potravinami z celého sveta. Vyberať môžete z voňavých kávových zŕn a šálok horúcej kávy, sušeného farebného korenia, sviežich zelených byliniek, lahodného vína a ďalších pochutín, ktoré podporia vnímanie chuti v kuchyni a v jedálni. Vyberať môžete podľa toho, aký obraz vystihuje vašu kuchyňu najviac - pre dokonalý dojem. viac >>
Výrobca: GLIX. Kód: FW-1253CV Kategórie: Obrazy kuchyne

56 EUR s DPH

Spresnite výber produktu.

ks

Alternatívne produkty 0

GLIX

GLIX

Obraz na stenu Rich Coffeebude ozdobou každej miestnosti.

Veľmi kvalitné polyesterové plátno s hmotnosťou 280g/m2 je na nerozoznanie od klasických maliarskych plátien. Polyesterové plátno neabsorbuje vlhkosť miestnosti a preto zostane pevné a napnuté na ráme. Jasné farby, ostré detaily a nulový zápach garantuje najmodernejšie technológie latexového tlače HP EcoLatex.

Kvalitné materiály.

Plátno je ručne natiahnuté cez pevné MDF rámy, s dokonalým spojením a záhyby, pred starostlivým zabalením. Všetky obrazy na plátne značky GLIX sú dodávané s kovovým závesným háčikom, ktorý je vopred pripevnený na rám a preto je obraz pripravený na okamžité zavesenie. Obraz na plátne Rich Coffee je potlačený aj po stranách a tým vytvára plastický efekt, ktorý dá vášmu interiéru úplne novú tvár.

Široká ponuka originálnych motívov.

Pod našou značkou GLIX teraz ponúkame viac ako 2500 obrazov s obľúbenými motívmi prirody, mest, záťišie, kvetov či zvierat. Nájdete u nás abstraktné, retro či street art obrazy. V detských izbách potom nesmie chýbať originálna licencovana kolekcia Disney, Marvel a Star Wars.

Parametre

Farba
Čierna Hnedá Svetlo hnedá
Motívy
káva
Materiál
Polyesterové plátno 260g/m2
Rozmery
4 x 30x80 cm, 60x40 cm, 100x75 cm
Typ obrazu
jednodielny, štvordielny