Obraz na plátne - Retro Hearts sada 2ks

Novinka

7 bodov do vernostného systému


Arthouse Nič nevyzdobí izbičku vášho dieťatka lepšie ako tento dvojdielný obraz Retro Hearts sada 2ks od Arthouse, ktorý je jedinečný vďaka svojmu originálnemu motívu, ktorý urobí radosť celej rodine. Veselé a prírodné farby dodajú izbičke na pozitívny náladě. Tento obraz na plátne bude vyzerať skvele v kombinácii s ostatnými bytovými dekoráciami z rovnakej kolekcie - tapetami, vankúšiky či hodinami. viac >>
Výrobca: Arthouse. Kód: 004161 Kategórie: Obrazy pre deti

28 EUR s DPH

Alternatívne produkty 0

Arthouse

Bavte sa s kolekciou Imagine fun od anglickej značky arthouse inšpirovanú každodenným snívaním detí. Prepustite uzdu fantázii aj vy a predstavte si, ako skvelé by bolo byť obklopený množstvom rozprávkových postáv a symbolov, ktoré ste sami ako deti milovali. A v tomto prípade sa sen môže stať skutočnosťou.

Spoločnosť Arthouse z Manchestru, založená v roku 2000, je už niekoľko rokov jednotkou na anglickom trhu. Ide o jedného z popredných dodávateľov pre interiérové dekorácie, zameriavajúce sa na tapety. Ďalšími významnými produkty sú paravány, zrkadlá, vankúše a hodiny. Arthouse drží krok s dobou, preto sa inšpiruje aktuálnymi trendmi, a tým potom prispôsobuje svoje kolekcie. Sme hrdým partnerom tejto firmy a sme radi, že Vám môžeme ponúknuť dekorácie, ktoré svojím luxusom a kvalitou predčí Vaše očakávania.


Parametre

Kategória
Dekorácie, Obrazy, Obrazy na plátne, Pre deti
Farba
Růžová Fialová Svetlo modrá viacfarebná
Motívy
láska, nápisy, pre deti, srdce, v angličtině
Materiál
Drevený rám, Vliesové plátno (Canvas)
Rozmery
2x 30x30 cm
Typ obrazu
dvojdielny
Kolekcia
Imagine Kids Fun