Obraz na plátne - Marvel The Guardians of the Galaxy in Action

12 bodov do vernostného systému


Detský obraz Marvel The Guardians of the Galaxy in Action na kvalitnom vliesovom plátne je nádherným spôsobom, ako dodať izbe iskru a do tvárí detí nadšenie. Obraz môže byť na motívy Marvelu, Disney rozprávok Ľadové kráľovstvo, Cars, Disney princezien a víl, Mickey Mouse a Hello Kitty. Krásne zariadena detská izba s atraktívnymi motívmi na stenách poteší každé dieťa, od batoľaťa po mladého tínedžera. Najťažšie bude vybrať si z ponuky obraz len jeden! viac >>
Výrobca: GLIX. Kód: P10909CV Kategórie: Obrazy pre deti

48 EUR s DPH

Spresnite výber produktu.

ks

Alternatívne produkty 0

GLIX

GLIX

Obraz na stenu Marvel The Guardians of the Galaxy in Actionbude ozdobou každej miestnosti.

Veľmi kvalitné polyesterové plátno s hmotnosťou 280g/m2 je na nerozoznanie od klasických maliarskych plátien. Polyesterové plátno neabsorbuje vlhkosť miestnosti a preto zostane pevné a napnuté na ráme. Jasné farby, ostré detaily a nulový zápach garantuje najmodernejšie technológie latexového tlače HP EcoLatex.

Kvalitné materiály.

Plátno je ručne natiahnuté cez pevné MDF rámy, s dokonalým spojením a záhyby, pred starostlivým zabalením. Všetky obrazy na plátne značky GLIX sú dodávané s kovovým závesným háčikom, ktorý je vopred pripevnený na rám a preto je obraz pripravený na okamžité zavesenie. Obraz na plátne Marvel The Guardians of the Galaxy in Action je potlačený aj po stranách a tým vytvára plastický efekt, ktorý dá vášmu interiéru úplne novú tvár.

Široká ponuka originálnych motívov.

Pod našou značkou GLIX teraz ponúkame viac ako 2500 obrazov s obľúbenými motívmi prirody, mest, záťišie, kvetov či zvierat. Nájdete u nás abstraktné, retro či street art obrazy. V detských izbách potom nesmie chýbať originálna licencovana kolekcia Disney, Marvel a Star Wars.

Parametre

Kategória
Pre deti
Farba
viacfarebná
Motívy
Marvel, pre deti, postavy, Strážcovia Galaxie
Materiál
Polyesterové plátno 260g/m2
Rozmery
50x70 cm, 60x40 cm, 80x60 cm, 100x75 cm
Typ obrazu
jednodielny