Obraz na plátne - Luxurious Flower Decoration in Frame II - Rozmery (šírka x výška): 45x145 cm

(1)

15 bodov do vernostného systému


Abstraktný obraz na plátne Luxurious Flower Decoration in Frame II poteší oko i srdce. Mnoho abstraktných obrazov totiž skrýva aj ďalšie významy a posolstvo, súčasne sú nádherným doplnkom každého interiéru. Nekonečné mnosžví rôznych farieb a motívov dáva na výber nespočet možností, ako dodať vášmu interiéru šmrnc! Kvalitná tlač na vliesovom plátne vás bude tešiť každý deň. viac >>
Výrobca: GLIX. Kód: PP1844O3 Kategórie: Abstraktné obrazy

60 EUR s DPH


ks

Alternatívne produkty 0

GLIX

GLIX

Obraz na stenu Luxurious Flower Decoration in Frame IIbude ozdobou každej miestnosti.

Veľmi kvalitné polyesterové plátno s hmotnosťou 280g/m2 je na nerozoznanie od klasických maliarskych plátien. Polyesterové plátno neabsorbuje vlhkosť miestnosti a preto zostane pevné a napnuté na ráme. Jasné farby, ostré detaily a nulový zápach garantuje najmodernejšie technológie latexového tlače HP EcoLatex.

Kvalitné materiály.

Plátno je ručne natiahnuté cez pevné MDF rámy, s dokonalým spojením a záhyby, pred starostlivým zabalením. Všetky obrazy na plátne značky GLIX sú dodávané s kovovým závesným háčikom, ktorý je vopred pripevnený na rám a preto je obraz pripravený na okamžité zavesenie. Obraz na plátne Luxurious Flower Decoration in Frame II je potlačený aj po stranách a tým vytvára plastický efekt, ktorý dá vášmu interiéru úplne novú tvár.

Široká ponuka originálnych motívov.

Pod našou značkou GLIX teraz ponúkame viac ako 2500 obrazov s obľúbenými motívmi prirody, mest, záťišie, kvetov či zvierat. Nájdete u nás abstraktné, retro či street art obrazy. V detských izbách potom nesmie chýbať originálna licencovana kolekcia Disney, Marvel a Star Wars.

Parametre

Farba
Šedá Žltá Hnedá
Motívy
abstrakcie, květiny, moderný
Materiál
Polyesterové plátno 260g/m2
Rozmery (šírka x výška)
45x145 cm
Typ obrazu
jednodielny