Obraz na plátne - Love Decorations II

10 bodov do vernostného systému


Obraz na vliesovom plátne v štýle retro Love Decorations II sa neustále vracia do módy a je obľúbeným zdrojom spomienok na to naozaj dôležité v našom živote. Retro spravidla oslavuje remeselnú prácu, prírodu, zásadné veci v živote, ako je láska či domov. Pripomínajte si každý deň svoje vlastné priority a tešte sa obrazom, ktorý vás na prvý pohľad upokojí a vnesie do vášho života príjemnú pohodu. viac >>
Výrobca: GLIX. Kód: P10597CV Kategórie: Obrazy zátišie

40 EUR s DPH

Spresnite výber produktu.

ks

Alternatívne produkty 0

GLIX

GLIX

Obraz na stenu Love Decorations IIbude ozdobou každej miestnosti.

Veľmi kvalitné polyesterové plátno s hmotnosťou 280g/m2 je na nerozoznanie od klasických maliarskych plátien. Polyesterové plátno neabsorbuje vlhkosť miestnosti a preto zostane pevné a napnuté na ráme. Jasné farby, ostré detaily a nulový zápach garantuje najmodernejšie technológie latexového tlače HP EcoLatex.

Kvalitné materiály.

Plátno je ručne natiahnuté cez pevné MDF rámy, s dokonalým spojením a záhyby, pred starostlivým zabalením. Všetky obrazy na plátne značky GLIX sú dodávané s kovovým závesným háčikom, ktorý je vopred pripevnený na rám a preto je obraz pripravený na okamžité zavesenie. Obraz na plátne Love Decorations II je potlačený aj po stranách a tým vytvára plastický efekt, ktorý dá vášmu interiéru úplne novú tvár.

Široká ponuka originálnych motívov.

Pod našou značkou GLIX teraz ponúkame viac ako 2500 obrazov s obľúbenými motívmi prirody, mest, záťišie, kvetov či zvierat. Nájdete u nás abstraktné, retro či street art obrazy. V detských izbách potom nesmie chýbať originálna licencovana kolekcia Disney, Marvel a Star Wars.

Parametre

Farba
Biela Růžová Hnedá Béžová Krémová
Motívy
květiny, láska, nápisy, ruže, vintage
Materiál
Polyesterové plátno 260g/m2
Rozmery
40x40 cm, 80x80 cm
Typ obrazu
jednodielny