Obraz na plátne - Libby Disney Star Darlings

12 bodov do vernostného systému


Detský obraz Libby Disney Star Darlings na kvalitnom vliesovom plátne je nádherným spôsobom, ako dodať izbe iskru a do tvárí detí nadšenie. Obraz môže byť na motívy Marvelu, Disney rozprávok Ľadové kráľovstvo, Cars, Disney princezien a víl, Mickey Mouse a Hello Kitty. Krásne zariadena detská izba s atraktívnymi motívmi na stenách poteší každé dieťa, od batoľaťa po mladého tínedžera. Najťažšie bude vybrať si z ponuky obraz len jeden! viac >>
Výrobca: GLIX. Kód: P10582CV Kategórie: Obrazy pre deti

48 EUR s DPH

Spresnite výber produktu.

ks

Alternatívne produkty 0

GLIX

GLIX

Obraz na stenu Libby Disney Star Darlingsbude ozdobou každej miestnosti.

Veľmi kvalitné polyesterové plátno s hmotnosťou 280g/m2 je na nerozoznanie od klasických maliarskych plátien. Polyesterové plátno neabsorbuje vlhkosť miestnosti a preto zostane pevné a napnuté na ráme. Jasné farby, ostré detaily a nulový zápach garantuje najmodernejšie technológie latexového tlače HP EcoLatex.

Kvalitné materiály.

Plátno je ručne natiahnuté cez pevné MDF rámy, s dokonalým spojením a záhyby, pred starostlivým zabalením. Všetky obrazy na plátne značky GLIX sú dodávané s kovovým závesným háčikom, ktorý je vopred pripevnený na rám a preto je obraz pripravený na okamžité zavesenie. Obraz na plátne Libby Disney Star Darlings je potlačený aj po stranách a tým vytvára plastický efekt, ktorý dá vášmu interiéru úplne novú tvár.

Široká ponuka originálnych motívov.

Pod našou značkou GLIX teraz ponúkame viac ako 2500 obrazov s obľúbenými motívmi prirody, mest, záťišie, kvetov či zvierat. Nájdete u nás abstraktné, retro či street art obrazy. V detských izbách potom nesmie chýbať originálna licencovana kolekcia Disney, Marvel a Star Wars.

Parametre

Kategória
Pre deti
Farba
Růžová Svetlo ružová Svetlo zelená
Motívy
Disney, hviezdy, pre deti, růžový
Materiál
Polyesterové plátno 260g/m2
Rozmery
50x70 cm, 60x40 cm, 80x60 cm, 100x75 cm
Typ obrazu
jednodielny