Obraz na plátne - Gold-Black Map World - Rozmery (šírka x výška): 4 x 60x40 cm

23 bodov do vernostného systému


Obraz na plátne Gold-Black Map World s motívom mapy sveta na kvalitnom vliesovom plátne je vhodný pre každého cestovateľa. Nech už bude obraz visieť v obývacej izbe, spálni či hale, vždy sa budete môcť potešiť pohľadom na pestré možnosti našej planéty. Pripomeňte si, ktoré miesta ste navštívili, a motivujte sa k navštívení ďalších! Medzitým vám bude obraz s mapou sveta robiť radosť u vás doma. K dispozícii v mnohých prevedeniach a farbách. viac >>
Výrobca: GLIX. Kód: PS10000S10 Kategórie: Obrazy mapy sveta

92 EUR s DPH

Spresnite výber produktu.

ks

Alternatívne produkty 0

GLIX

GLIX

Obraz na stenu Gold-Black Map Worldbude ozdobou každej miestnosti.

Veľmi kvalitné polyesterové plátno s hmotnosťou 280g/m2 je na nerozoznanie od klasických maliarskych plátien. Polyesterové plátno neabsorbuje vlhkosť miestnosti a preto zostane pevné a napnuté na ráme. Jasné farby, ostré detaily a nulový zápach garantuje najmodernejšie technológie latexového tlače HP EcoLatex.

Kvalitné materiály.

Plátno je ručne natiahnuté cez pevné MDF rámy, s dokonalým spojením a záhyby, pred starostlivým zabalením. Všetky obrazy na plátne značky GLIX sú dodávané s kovovým závesným háčikom, ktorý je vopred pripevnený na rám a preto je obraz pripravený na okamžité zavesenie. Obraz na plátne Gold-Black Map World je potlačený aj po stranách a tým vytvára plastický efekt, ktorý dá vášmu interiéru úplne novú tvár.

Široká ponuka originálnych motívov.

Pod našou značkou GLIX teraz ponúkame viac ako 2500 obrazov s obľúbenými motívmi prirody, mest, záťišie, kvetov či zvierat. Nájdete u nás abstraktné, retro či street art obrazy. V detských izbách potom nesmie chýbať originálna licencovana kolekcia Disney, Marvel a Star Wars.

Parametre

Farba
Čierna Žltá
Motívy
kontinenty, mapa, svet
Materiál
Polyesterové plátno 260g/m2
Rozmery (šírka x výška)
4 x 30x80 cm, 4 x 60x40 cm, 60x40 cm
Typ obrazu
štvordielny